reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

To w tym tygodniu będzie zapewne dużo dobrych wiadomości, super 😁❤️

Dziewczyny już po prenatalnych - czy na wizycie było ważenie, mierzenie ciśnienia itd i wpisywane to było do karty ciąży?
 
reklama
To w tym tygodniu będzie zapewne dużo dobrych wiadomości, super 😁❤️

Dziewczyny już po prenatalnych - czy na wizycie było ważenie, mierzenie ciśnienia itd i wpisywane to było do karty ciąży?
Mi lekarz zapisuje na mniej więcej co drugiej wizycie, ale na prenatalnych do karty nie wpisywał, tylko do systemu liczącego ryzyko wad.
 
No to odliczamy do piatku!
Tez jestem ciekawa co u niej, widzialam tylko ze Ewka34 sie przeniosla na styczniowki

Ja mam na 12:30. U mnie bedzie 12+1, badanie z krwi mialam w poniedzialek.

Fajnie, duzo nas bedzie 😊

Nieeee..... strasznie mi przykro 😢😢😢

W ciazy to nie pamietam, bo to juz 7 lat temu, ale pewnie sobie nie radzilam tylko cierpialam 😉

Ja jak pisałam z Mrs alice, to pisała że Ewka34 też poroniła a nie pisała nic że znowu jest w ciąży 😉
 
To w tym tygodniu będzie zapewne dużo dobrych wiadomości, super 😁

Dziewczyny już po prenatalnych - czy na wizycie było ważenie, mierzenie ciśnienia itd i wpisywane to było do karty ciąży?
Ja usg prenatalne robiłam nie u swojego gina tylko i lekarza typowo od usg wiec nie miałam w kartę ciąży wpisywane tylko dostałam wydruk zdjęcia nagranie i pokazałam wydruk swojemu gin i w tedy on zapisał sobie coś tam 😜
 
Ja usg prenatalne robiłam nie u swojego gina tylko i lekarza typowo od usg wiec nie miałam w kartę ciąży wpisywane tylko dostałam wydruk zdjęcia nagranie i pokazałam wydruk swojemu gin i w tedy on zapisał sobie coś tam 😜

Ja mam właśnie u swojego, a od ostatniej wizyty schudłam 1 kg i się boję, że będzie się doszukiwał czegoś 😂 A przestałam się po prostu obżerać xD
 
reklama
Do góry