reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Do mnie to po prostu jeszcze jakoś nie dociera 🙈 Może teraz zacznie, jak już mi brzuch wywaliło albo dopiero jak zacznę czuć ruchy młodej 😁... albo jak urodzę xD😂
A mnie blokuje płeć 😂 ze nie mogę jeszcze szaleć z zakupami 😂 a nie umiem tak kupować jakoś w ciemno i nie mam nic jeszcze 🤷🏼‍♀️ Ale jak tylko się dowiem to łaaaaa będzie szał 😁😂 ja się borykam w ciąży ciagle z kaszlem takim swędzeniem gardła :/ a ja już bardzo kaszlem to aż ciągnie na wymioty nie wiem od czego i zapytałam wczoraj gina ale nie powiedział mi w sumie od czego to :/ myślałam ze może od tarczycy ale nie wiem 🤷🏼‍♀️ Dziś już mnie bardzo meczy :(
 
A mnie blokuje płeć 😂 ze nie mogę jeszcze szaleć z zakupami 😂 a nie umiem tak kupować jakoś w ciemno i nie mam nic jeszcze 🤷🏼‍♀️ Ale jak tylko się dowiem to łaaaaa będzie szał 😁😂 ja się borykam w ciąży ciagle z kaszlem takim swędzeniem gardła :/ a ja już bardzo kaszlem to aż ciągnie na wymioty nie wiem od czego i zapytałam wczoraj gina ale nie powiedział mi w sumie od czego to :/ myślałam ze może od tarczycy ale nie wiem 🤷🏼‍♀️ Dziś już mnie bardzo meczy :(

Jeździsz autem z klimatyzacją? Ja tak mam od klimy 😬
 
A mnie blokuje płeć 😂 ze nie mogę jeszcze szaleć z zakupami 😂 a nie umiem tak kupować jakoś w ciemno i nie mam nic jeszcze 🤷🏼‍♀️ Ale jak tylko się dowiem to łaaaaa będzie szał 😁😂 ja się borykam w ciąży ciagle z kaszlem takim swędzeniem gardła :/ a ja już bardzo kaszlem to aż ciągnie na wymioty nie wiem od czego i zapytałam wczoraj gina ale nie powiedział mi w sumie od czego to :/ myślałam ze może od tarczycy ale nie wiem 🤷🏼‍♀️ Dziś już mnie bardzo meczy :(
Ja też czekam na płeć, bo jak dziewczynka to nie mam za bardzo co kupować, bo wszystko po mlodej jeszcze urodzona miesiac wczesniej wiec pory roku sie beda zgadzac 😅 a jak chlopak to bede mogla troche poszalec 😂
 
A mnie blokuje płeć 😂 ze nie mogę jeszcze szaleć z zakupami 😂 a nie umiem tak kupować jakoś w ciemno i nie mam nic jeszcze 🤷🏼‍♀️ Ale jak tylko się dowiem to łaaaaa będzie szał 😁😂 ja się borykam w ciąży ciagle z kaszlem takim swędzeniem gardła :/ a ja już bardzo kaszlem to aż ciągnie na wymioty nie wiem od czego i zapytałam wczoraj gina ale nie powiedział mi w sumie od czego to :/ myślałam ze może od tarczycy ale nie wiem 🤷🏼‍♀️ Dziś już mnie bardzo meczy :(
Ja tak mam przy zgadze. Zdarza mi się często po nocy, że wstaję po prostu z bólem gardła. :/
 
Właśnie sobie powyciagalam z szafki i oglądałam moje dotychczasowe zakupy 😍 są urocze i bardzo mi się fajnie na sercu robi jak na nie patrze 😍😍😍
Kombinezon upolowałam przez przypadek, jak z ciekawości przeglądałam Vinted. Jest jak nowy, z przesyłką zapłaciłam 30zl, a ten sam w Smyku jest za 130zl. Poczułam się przez to mistrzem oszczędzania 😂😂😂 i coś czuję że na to konto wydam na inne rzeczy znacznie więcej niż powinnam bo już sobie znalazłam usprawiedliwienie że przecież oszczędzam 😎😂
Świetny ten kombinezon, sama bym w takim chętnie przezimowała :D
 
reklama
Do góry