reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Kurcze nie wiem od poczatku prawie ciazy...no od 7/8 tygodnia mam ciągłą wysypke na brzuchu taka czerwona raz wiecej raz mniej ale bez przerwy jest. Nigdy takiej nie mialam ginekolog twierdzi ze mam na cos alergie no ale jedyna rzecz ktora stosuje calyczas to duphaston czy mozliwe ze wysypka jest od niego? Czy zmiany hormonalne...bo wysypka tylko na brzuchu najbardziej w okolicy pępka...nie przychodzi mi nic co mogloby mnei uczulac. Wiem ze laktoza ale nie jem, truskawki nasilaja tylko objaw wiec tez nie jem...co jeszcze
Też mi się takie coś od czasu do czasu robi, plus pod oczami. Mi isię wydaje że u mnie to pryskane owoce :(
 
reklama
Mi przyszlo dzisiaj zamówienie z sinsay :) ladne te bodziaki :) jakość taka normalna.. Pisze 100%bawelna :)

Jeszcze jedne sa cale szare :)
IMG_20200619_193336.jpgIMG_20200619_193455.jpg
 
Witam jestem już po usg prenatalnym wszystkie parametry w normie. Niestety nie powiedział płci ale od poniedziałku bejbik urósł prawie centymetr. Teraz czekam na wynki testu papa który ma być za 10 dni I tu trochę się obawiam.
Tez czekam na wynik , bedzie dobrze nie moze byc inaczej. Ale cie rozumiem tez die tym stresuje
 
Kurcze nie wiem od poczatku prawie ciazy...no od 7/8 tygodnia mam ciągłą wysypke na brzuchu taka czerwona raz wiecej raz mniej ale bez przerwy jest. Nigdy takiej nie mialam ginekolog twierdzi ze mam na cos alergie no ale jedyna rzecz ktora stosuje calyczas to duphaston czy mozliwe ze wysypka jest od niego? Czy zmiany hormonalne...bo wysypka tylko na brzuchu najbardziej w okolicy pępka...nie przychodzi mi nic co mogloby mnei uczulac. Wiem ze laktoza ale nie jem, truskawki nasilaja tylko objaw wiec tez nie jem...co jeszcze
Ja miałam też wysypkę i okazało się, że oliwka dla kobiet w ciąży mnie uczula, pomimo, że smarowałam całe ciało wysypka była tylko na brzuchu.
 
reklama
Do góry