reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dobra zrobilam dzis ryzykowny krok. Po raz pierwszy wyrwalam sobie wąsik (meszek bardziej) woskiem...specjalnie niby dedykowany do tych okolic. Czekalam na ten dzien bo akurat w razie co nie musze nigdzie wychodzic przez kilka dni😅 ogolnie wrazenia takie...nie bolało...az sie zdziwilam, wyrwalo praktycznie wszystko ale zrobilam tylko po bokach ust tak na sprobowanie bo jak bedzie cos nie tego to bede chodzic z 2 plackami a nie calym czerwonym wąsem 😂 no i tak nie bolalo nic ale sa lekkie zaczerwienienia i czuje takie jakby mrowienie...posmarowalam alantanem mascią...mam nadzieje ze to jednak zejdzie do rana🤣😅😂
Przed depilacja przypudruj sobie pudrem i nie powinno być zaczerwienia
 
reklama
Zostało mi 7 stron by wyjść na prostą z lekturą forum [emoji2]
Wrzucam mały przerywnik [emoji6]
Zrobiłam te nadprogramowe usg, dzidziol znacznie urósł od ostatniej wizyty (9 dni temu), na prenatalnych miał 12+2 i 57 mm a dzisiaj 82 mm i 14+2 wg usg a wg OM 13+3.
Jestem w szoku ale najważniejsze, że doktor 2 razy mi powiedział, że wszystko jest OK.
FRH 151
Kurczę ale dzieciaczki teraz rosną [emoji846]
 
reklama
Do góry