reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ekstra kochana !!! A kiedy byłam ostatnia @? Ale się cieszę w końcu piękne zdjęcie na tym forum z małym maleństwem ❤🥰😘
27.02. Według okresu jest 6+6 a wedlug usg 6+1 ❤ dziekuje ❤

Ja biorę Prenatal Uno, ale też sama to sobie wybrałam.

Dziewczyny z Polski- czy u Was ginekolodzy pozwalają przyjść na wizytę z partnerem? Moja jest w klinice i obawiam się, że będę musiała być sama, a tak bym chciała żeby mąż był przy mnie...
U mojej ginekolog normalnie można być z drugą połówka. Ale teraz przez korona wirusa niestety nie wolno. Nie robi wyjątków. Tylko pacjentka. Bardzo duze srodki ostrożności ma. W sumie szkoda.. Ale rozumoem ja :)

Dziewczyny cały dzień męczą mnie mdłości...najgorzej jest rano... Przez to brak apetytu....nie mam pomysłu jak sobie z tym radzić :(
Ja mam to samo. Wczoraj myslalam, ze zwariuję. Caly dzien czulam sie fatalnie. Wymiotowałam.. Wszystko mi smakuje jak papier. Nawet pyszne danie nie ma dla mnie smaku. Jem na siłę. Zeby tylko cos w siebie wrzucić... Ogólnie nie sadzilam ze moze byc az tak ciezko...

Dziewczyny przyszły wyniki bhcg teraz to już tylko 17,5😢😢😢 czułam jak zobaczyłam krwawienie że tak będzie 😢 Nata czekam na wiadomość od Ciebie
O boże.. Bardzo mi przykro kochana 😥😥😥
 
reklama
Dziewczyny udało mi sie Was nadrobić ❤️

Ja niestety wczoraj byłam wyjęta z życia. Strasznie źle sie wczoraj czulam. Az sie boje co to bedzie dalej.. Bo ledwo funkcjonuje. Wszystko smakuje jak papier. Wszystko sprawia ze chce wymiotować. Wszystkim mi się odbija.. Jem na siłę zeby cos zjeść bo juz czasem nie wiem czy źle mi z jedzenia czy z jego braku... Mam nadzieje, ze to sie unormuje.. :/:/
 
Hej kobiety! [emoji173] chciałabym się nieskromnie przywitać, gdyż wczoraj zobaczyłam dwie kreski, i beta to 76.

Lecz strasznie się boję bo trochę się staraliśmy, i kłują mnie jajniki i mam też torbiele.

Czy której jak mi udało się zajść w ciążę przy torbielach i jest wszystko ok ?

Nie byłam jeszcze u lekarza, dziś chyba zadzwonię i się umówię.

Jestem taka szczęśliwa, ale zarazem tak się boję [emoji849][emoji849]

Gratulacje ❤️ wszystko będzie dobrze ❤️❤️
 
Witaj [emoji3589] gratuluję [emoji7] spokojnej ciąży!
Hej kobiety! [emoji173] chciałabym się nieskromnie przywitać, gdyż wczoraj zobaczyłam dwie kreski, i beta to 76.

Lecz strasznie się boję bo trochę się staraliśmy, i kłują mnie jajniki i mam też torbiele.

Czy której jak mi udało się zajść w ciążę przy torbielach i jest wszystko ok ?

Nie byłam jeszcze u lekarza, dziś chyba zadzwonię i się umówię.

Jestem taka szczęśliwa, ale zarazem tak się boję [emoji849][emoji849]
 
Mnie od wczoraj meczy niesamowite zmeczenie i ciagle chce mi sie spac. Usnelam jakos chyba kolo 21 dzis wstalam kolo 7 i wlasnie teraz jestem po krtokiej drzemce bo juz nie dalam rady. Oczy sie po prostu same zamykają. Jutro 11.15 wizyta usg...troche sie stresuje...mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku i zobacze kropka na usg 😊😇 strasznie mi sie dłużą dni...
 
Mnie od wczoraj meczy niesamowite zmeczenie i ciagle chce mi sie spac. Usnelam jakos chyba kolo 21 dzis wstalam kolo 7 i wlasnie teraz jestem po krtokiej drzemce bo juz nie dalam rady. Oczy sie po prostu same zamykają. Jutro 11.15 wizyta usg...troche sie stresuje...mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku i zobacze kropka na usg 😊😇 strasznie mi sie dłużą dni...
Na pewno będzie kropek ❤️ trzymam kciuki ❤️
 
Dzień dobry, dziewczyny chciałbym nieśmiało do Was dołączyć. Nieśmiało, ponieważ jestem po dwóch stratach i czuję ogromny strach jak będzie tym razem. Obecnie jestem na samym początku, pierwszy pozytywny test wyszedł w piątek, 4 dni przed okresem. Zrobiłam wczoraj (dzień okresu) betę i wyszła 232, progesteron tylko 21 wiec od razu lekarka włączyła mi duphaston i luteine. Wizytę mam w przyszłym tygodniu. Modle się, aby tym razem się udało.
 
Hej witam nowe grudnioweczki ❤️
Mnie tez boli dolna czesc plecow, zwlaszcza w nocy i rano, potem jakos przechodzi. Poza tym poki co mam niewiele objawow, lekkie mdlosci, troche wrazliwsze piersi i ciagle chce mi sie pic. U mnie teraz 4+6.
Aha dzieki za odpowiedz w sprawie tych kresek na tescie 😘
Ja poki co jakos nie umiem sie jeszcze cieszyc, tzn dopoki nie zobacze na usg ze wszystko ok, to jakos to tak traktuje, ze nie wiem czy sie utrzyma. Dlatego jeszcze nikomu nie mowilismy, ale chyba powiem mojej mamie na jej urodziny 24.
 
Dziewczyny mam pytanie. Wy wszystkie tak o tym progesteronie. A powiedzcie mi jak nie mam żadnych plamien i wogule to świadczy że progesteron jest na tyle wysoki żeby utrzymać ciąże czy to nie jest żaden wyznacznik?
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie bo każda z was o tym progesteronie. Np jak ja nie mam plamien/krwawień to oznacza że progesteron jest na tyle duży że utrzyma ciąże czy to żaden wyznacznik?
 
Do góry