reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Opryszczka jest niebezpieczna w ciąży, konieczne jest leczenie.
Dokladnie, czytalam kiedys dobry artykul o opryszcze w ciazy na mamaginekolog, ze wyrosla z niej jakas legenda miejska i grozna jest to fakt ale taka na narzadach plciowych plus w poznym stadium ciazy, chodzi o to zeby sie nie przeniosla na dziecko podczas porodu wiec stosuje sie przy tym cesarke. Jesli juz robila ci sie przed ciaza na ustach to nie masz sie co martwic i mozesz stosowac wszystkie antywirusowe preparaty. Jesli bardzo duza to tez mozna przyjac heviran doustnie oczywiscie po rozmowie z lekarzem.
Moje kolezanki miewaly opryszczki w ciazy i pozbyly sie je wlasnie w naturalny sposob badz smarujac jakas antywirusowka typu zovirax etc. Ja niestety mam mega duze tendencje do opryszczek od malenkosci wiec juz niejedno opracowanie o opryszczce przewertowalam i mam na jej punkcie malego hopla :p


Wlansie od razu szukalam postu u mamy gienkolog :) na szczęście mialam juz wiele razy i mam tylko na buzi :) ale w srode zapytam jeszcze mojej ginekolog :)

 
reklama
Jakie kupowałyście łóżeczka na początku? 90 czy 120cm?

Ja planuje do sypialni dostawkę, a w dziecięcym pokoiku bede cos takiego miala, zeby później przerobić na łóżeczko dla 2-3 latka :) potem dopiero kupie większe
 
Cześć dziewczyny! Nadrobiłam 😁 Zaczęłam 4 miesiąc i jak przez pierwszy trymestr miałam wręcz idealna cerę to teraz z dnia na dzień pizza na twarzy 🤦🏼‍♀️ A co do sesji ciążowej to raczej nie planujemy ale nasz dobry znajomy jest fotografem i mówił ze chętnie nam zrobi za darmo wiec pewnie się zdecydujemy w końcu.. noworodkowa jakoś mnie nie przekonuje ale może dlatego ze widziałam tylko kilka i wszystkie były takie bardzo sztuczne... no ale jeszcze dużo czasu to może się przekonam
 
Ja planuje do sypialni dostawkę, a w dziecięcym pokoiku bede cos takiego miala, zeby później przerobić na łóżeczko dla 2-3 latka :) potem dopiero kupie większe
Mam zamiar to samo łóżeczko kupić bo wydaje się praktyczne 😉
 
reklama
Ja się chyba odezwę do naszego fotografa ślubnego ;) noworodkowa będę robić już u kogoś kto się specjalizuje w pracy z dziećmi ale na ciazowa mogłabym z tym samym bo już go znam ;p
A ja zdjęć swoich nienawidzę, pozować nie umiem wiec byłam zaskoczona, ze ta sesja taka ładna wyszła ;)

No tak, ja ze ślubnych też jestem zadowolona, ale fotografa mieliśmy strasznego, dobrze że chociaż zdjęcia ładne... Na pewno nie podjęłabym się z nim współpracy po raz kolejny, nawet za darmo. Buc i tyle 🙄

Łóżeczko kupujemy 120, jakieś najzwyklejsze z szufladą :)
 
Do góry