reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Też jestem konsolowcem (team xbox) ale przez pandemię się dopchac nie mogę... musiałabym się dzieci pozbyć [emoji6]

Łóżeczko chyba kupię 120 x 60... Niby jeszcze w garażu mam turystyczne...ale chyba jednak drewniane lepsze.

I już się zaczynam denerwować...jutro o 8.30 mam badania prenatalne...niby miałam na spokój brać...ale dupa...
Muszę sobie melisę trzasnąć...

I baaaaaardzo proszę o kciuki [emoji3590]
Bedzie dobrze trzymamy kciuki 😁🥰❤️
 
reklama
Piekny! Tylko nie wiem czy troszke nie powykrecasz nozki bejbikowi przy takim rozpinaniu.
Co do gry to nie znam, az takim graczem nie jestem, ale chetnie poszukam co to, dzieki! 😀
Na razie tylko oglądam jakie są te kombinezony i ten mi rozmiękczył serduszko ;DD
Nie grałam w to, ale oglądałam recenzje na youtube i wyglądało bardzo sympatycznie :D
 
Ja już zamówiłam na wyprzedaży w Smyku ubranka na początek, resztę kupię na zimowych wyprzedażach 😁 Jeszcze tylko na kombinezon poluję 🙈
 
reklama
Do góry