reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Witajcie :) dołączam do grudniowych mam. Zrobilam test w 25 i 26 dniu cyklu. Mialam blade kreseczki. Dziś 27 dzien cyklu. Wykonana beta HCG 58. Okres powinnam dostać jutro teoretycznie. Także jest dlugo wyczekiwana ciąża:) mam nadzieje, że niedoczynność tarczycy i Hashimoto mi nie zaszkodzi...

Bedzie dobrze! :) gratulacje ❤️
 
reklama
Sangria teraz te testy sa mega czule wiec nawet przed terminem @ wykrywaja. Slyszalam nawet, ze sa i takie co wykrywaja 4 dni po ale pachnie mi to sciema :D

Mam pytanie dziewczyny jak mozemy przeniesc watek na ta glowna strone? Od czego to zalezy?
 
Witam moja pierwsza ciąża :) testowałam 28 marca w ta sobotę dwie kreseczki. Poniedziałkowa wczorajsza beta 196 wczorajsza wizyta u lekarza przepisał wszystkie badania podstawowe do ciąży i wizyta za tydzień będziemy już ogladac zarodek na usg :) pierwsza wyczekiwana ciąża po 3 i pół roku starań. Mieliśmy już robić in vitro a tu taka niespodzianka 🥰
 
Syviazett - to juz takie wyrosniete "maluchy" :D

Martini6 - u ciebie jest podobna historia jak u mnie w pierwszej ciazy. Staralismy sie o pierwsza corke prawie 4 lata, juz mielismy sie zapisac do jakiejs kliniki i zaczac leczenie. W miedzyczasie bylam zajeta przeprowadzka i odpuscilam sobie starania a tu bach, w dniu przeprowadzki znalazlam jakis zalegly test ciazowy. Mysle - zrobie dla checy. A tu pozytyw 😁 Pozniej juz poszlo z gorki, druga corka po roku i teraz znow jestem w ciazy : ) Starsza cora ma 3 lata niecale a mlodsza 10 miesiecy : )
 
reklama
Witam moja pierwsza ciąża :) testowałam 28 marca w ta sobotę dwie kreseczki. Poniedziałkowa wczorajsza beta 196 wczorajsza wizyta u lekarza przepisał wszystkie badania podstawowe do ciąży i wizyta za tydzień będziemy już ogladac zarodek na usg :) pierwsza wyczekiwana ciąża po 3 i pół roku starań. Mieliśmy już robić in vitro a tu taka niespodzianka 🥰

😍😍😍 trzymam kciuki :D
 
Do góry