reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Piernik jak to jest mieć męża kucharza ? Mój inżynier 😭 wiecznie się zatrzymujemy przy każdej większej budowie , jak widzi skupisko żurawi to jest w niebie 🙄😂😂😂
Zle 😂😂😂 w domu i tak ja gotuje, on raz na miesiac albo zadziej bo ma dosc gotowania po pracy 😂🤣 ciagle mi wtyka nos w gotowanie, to robie zle tamto robie zle ale zje i tak ze smakiem wszystko 😂 ostatnio nawet mi powiedzial ktorymi nozami moge kroic cytryne a ktorumi nie bo się tępią 😱 jak zamieszałam nozem we wrzątku ziemniaki to myslalam ze umrze 😂🤣 takze zle i jeszcze raz zle 😂😂😂
 
Ja z TESCIOWA tez nie zostawiłam nigdy syna choć ma 5 dzieci i 7 wnucząt :)
Ledwo do domu wlazła to juz milion pretensji o wszystko...taki byl spokoj bez niej 😒😒😒 problem nawet ze pralka sie przesunela jak wirowało....jakby to w ogole nasza wina byla 😂😂😂 masakra...mam nadzieje ze da mi w piatek lekarz te leki na uspokojenie bo bez nich jestem jak tykająca bomba 🥵🤣
 
reklama
Do góry