reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ledwo do domu wlazła to juz milion pretensji o wszystko...taki byl spokoj bez niej 😒😒😒 problem nawet ze pralka sie przesunela jak wirowało....jakby to w ogole nasza wina byla 😂😂😂 masakra...mam nadzieje ze da mi w piatek lekarz te leki na uspokojenie bo bez nich jestem jak tykająca bomba 🥵🤣
Najlepiej nie brać do serca Arady swojej opuszczam jednym uchem a wypuszcza drugim a jak na cos należą to przytakne a potem I tak zrobię po swojemu 😄
 
Ja bede cwiczyc z youtube z moniką kołakowską. Cwiczylam z nią przed ciąża i efekty są nieziemskie jak na cwiczenia w domu 😍

O, zobaczę co to za laska! Ja próbuję jakieś pilatesy i jogi dla ciężarnych ale mało to wciągające 😴
Bieżnia też brzmi spoko (zwłaszcza przed wypadem w góry @Rumiankowa ), chociaż tętno to mi skacze +milion już jak wchodzę na czwarte bez windy do domu ;)
 
Ja jestem dziewczyny tutaj też, ale dzisiaj już 8 razy wymiotowałam, potem spałam od 14 do teraz. Jestem wykończona :( a co do schodów to ja w drugiej ciąży na samej końcówce spadłam w domu w ciągu dnia z pięciu schodków (nic nie niosłam) na szczęście na dupkę, obilam sobie porządnie ale z synkiem nic się nie stało. Po prostu równowagi przez chwilę zabrakło i już. Także póki leci drugi trymestr to korzystajcie ze sportów, spacerów itp bo w trzecim brzuch już zmienia całkiem środek ciężkości i nogi zawodzą ;)
 
reklama
Do góry