reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny [emoji9] szalone jest to forum.
Dawno mnie tu nie bylo że względu na problemy z maluszkiem. Nawet nie mam czasu na przejrzenie waszych wpisow. Czasem tylko tu się pojawiam ale nie chce Was tutaj zadręczać moim problemem. Nasz malec ma przepuklinę pępowinową i czeka nas teraz amniopunkcja. Wiem że są tu dziewczyny które tak jak ja czekają na to badanie- utworzylam nowy temat Amniopunkcja -zainteresowane i szukające wsparcia w temacie zapraszam.
Pozdrawiam Wszystkie grudniowki [emoji9] mam nadzieję że jeszcze wrócę do Was i będę mogła tak jak Wy cieszyć się ciążą.
Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej wszystko wróciło na proste tory [emoji3590][emoji7][emoji3059]
 
reklama

Załączniki

  • C5D103A3-C39C-42EE-9D40-A2AAC7D34D36.png
    C5D103A3-C39C-42EE-9D40-A2AAC7D34D36.png
    52,3 KB · Wyświetleń: 122
Hej. Dziewczyny u nas wszystko dobrze po wizycie, dzidzia waży 178g, no i jest dziewczynka 🌺💓
Łożysko mam na ścianie przedniej, więc pewnie dlatego jeszcze tak nie odczuwam tych ruchów, tylko czasem.
No ale mimo wszystko jest mi trochę smutno, bo nie dał mi żadnego zdjęcia 😔 nie wiem czy zapomniał czy co.. Tak ładnie leżała profilem i chciał zrobić 3D, ale już na 3D łożysko zasłaniało i nie było widać... I nie wiem czy przez to zapomniał zrobić zwykłego czy co 🤷🏼‍♀️
 
Hej. Dziewczyny u nas wszystko dobrze po wizycie, dzidzia waży 178g, no i jest dziewczynka 🌺💓
Łożysko mam na ścianie przedniej, więc pewnie dlatego jeszcze tak nie odczuwam tych ruchów, tylko czasem.
No ale mimo wszystko jest mi trochę smutno, bo nie dał mi żadnego zdjęcia 😔 nie wiem czy zapomniał czy co.. Tak ładnie leżała profilem i chciał zrobić 3D, ale już na 3D łożysko zasłaniało i nie było widać... I nie wiem czy przez to zapomniał zrobić zwykłego czy co 🤷🏼‍♀️
Który jesteś dokładnie tydzień :)? Gratuluje dziewczynki ❤️
 
Hej. Dziewczyny u nas wszystko dobrze po wizycie, dzidzia waży 178g, no i jest dziewczynka 🌺💓
Łożysko mam na ścianie przedniej, więc pewnie dlatego jeszcze tak nie odczuwam tych ruchów, tylko czasem.
No ale mimo wszystko jest mi trochę smutno, bo nie dał mi żadnego zdjęcia 😔 nie wiem czy zapomniał czy co.. Tak ładnie leżała profilem i chciał zrobić 3D, ale już na 3D łożysko zasłaniało i nie było widać... I nie wiem czy przez to zapomniał zrobić zwykłego czy co 🤷🏼‍♀️
Gratuluję zdrowej dziewczynki 🥰
 
reklama
Hmm z 200/300zł? Ja sie nie znam. Moj brat ma jutro komunie ciekawe ile od dziadkow dostanie 😅
Edit co ja chrzanie w niedziele ma komunie 😂🤣 nie jutro 😅
Moi tesciowie dali chyba 1000 zł, a moi rodzice 100 zł w kopercie żeby pusta nie była i kupili meble do pokoju dla młodej za ok 2000 zł. Chodź szczerze nie spodziewałam się że wszyscy beda się tak rzucać z kasą to trochę przesada jak dla mnie.
 
Do góry