reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Też siedzę przed lab robią dziś krzywą cukrową Myślałam że po glukoza wszystko wróci ale na szczęście udało się bo musiałabym powtarzać badanie
Oj to nie zazdroszczę tego siedzenia i czekania i tego głodu hehe. Ja na szczęście jestem już po. Swoją drogą czy ktoś miał do czynienia z wynikami poniżej normy?
 
reklama
A córka ile ma latek ? My mamy problem z próchnicą 6 zębów wyszło w 4miesiącu po roku zaczęły się psuć jeździliśmy smarować i nie pomogło resztę dentystka na nfz powiedziała że jednynie prywatnie może coś zrobią.U nas prawdopodobnie genetycznie chłopaki mają słabe zęby bo z starszym to samo mleczaki słabe a stałe ładne.Mąż też korony na górnych zębach od 18 w tamtym roku wymieniał całą górę to zapłacił jak za samochód.Córka od początku piękne zęby.Próchnica butelkowa odpada bo żadne dziecko nie wiedziało co to smoczek i butelka.
4 lata. Nie miała smoczka ani butelki. Było długo kp i pierwsza dentystka do której poszłyśmy to w zaczęła na mnie krzyczeć że musi być narkoza a w ogóle to ona się nie podejmie leczenia póki nie odstawie..... A niby taka super miała być, poszłam z polecenia.
 
Oj to nie zazdroszczę tego siedzenia i czekania i tego głodu hehe. Ja na szczęście jestem już po. Swoją drogą czy ktoś miał do czynienia z wynikami poniżej normy?
Tak ja (104, 180, 200 miałam). I mam stwierdzoną przez ginekologa cukrzycę ciążową. Jutro idę do diabetologa. Wprowadziłam już sama dietę i pożyczyłam glukometr i się kłuje. Wyniki różne. Mocno skaczą. Ale najgorsze że ja nadal wymiotuje i nie wiem jak pogodzić z tym dietę, bo bywają dni że nic nie przyswajam.
Edit: źle przeczytałam. Ja mam oczywiście powyżej normy a nie poniżej. Poniżej to raczej nie problem z tego co wiem 🤷
 
4 lata. Nie miała smoczka ani butelki. Było długo kp i pierwsza dentystka do której poszłyśmy to w zaczęła na mnie krzyczeć że musi być narkoza a w ogóle to ona się nie podejmie leczenia póki nie odstawie..... A niby taka super miała być, poszłam z polecenia.
U nas też narkozą straszyła ewentualne mówiła że gaz rozweselający jutro pojadę to zobaczę co inna dentystka powie.Ja też długo karmiłam córkę 3lata , syna 3.5 a najmłodszego 2 lata bo ciąża i mój organizm raczej nie dał by rady
 
Tak ja (104, 180, 200 miałam). I mam stwierdzoną przez ginekologa cukrzycę ciążową. Jutro idę do diabetologa. Wprowadziłam już sama dietę i pożyczyłam glukometr i się kłuje. Wyniki różne. Mocno skaczą. Ale najgorsze że ja nadal wymiotuje i nie wiem jak pogodzić z tym dietę, bo bywają dni że nic nie przyswajam.
Edit: źle przeczytałam. Ja mam oczywiście powyżej normy a nie poniżej. Poniżej to raczej nie problem z tego co wiem 🤷
Oj to nie zazdroszczę😣 jeszcze do tego wwnioty to naprawdę ciężko ogarnąć. Ja jakoś czas byłam na diecie cukrzycowej więc nie zazdroszczę. Co prawda jedzenie dobre ale pracochłonne. Jbc mam książki więc mogę podesłać zdjęcia z przepisami 😊
Tak niby za niski to nie jest problem ale np przy nagłym spadku cukru mam zaburzenia wiedzenia, kręci mi się w głowie, pisk w uszach i jak szybko nie usiądę lub się nie położę to mogę stracić przytomność. Na krzesło czy do łóżka idę już po ścianach bo nie mogę utrzymać równowagi nawet. Dlatego też pytam czy ktoś zmaga się z podobnym problemem bo dziwne są te moje objawy.
 
Oj to nie zazdroszczę😣 jeszcze do tego wwnioty to naprawdę ciężko ogarnąć. Ja jakoś czas byłam na diecie cukrzycowej więc nie zazdroszczę. Co prawda jedzenie dobre ale pracochłonne. Jbc mam książki więc mogę podesłać zdjęcia z przepisami 😊
Tak niby za niski to nie jest problem ale np przy nagłym spadku cukru mam zaburzenia wiedzenia, kręci mi się w głowie, pisk w uszach i jak szybko nie usiądę lub się nie położę to mogę stracić przytomność. Na krzesło czy do łóżka idę już po ścianach bo nie mogę utrzymać równowagi nawet. Dlatego też pytam czy ktoś zmaga się z podobnym problemem bo dziwne są te moje objawy.
Jak można prosić jakiś fajny przwpis wegetariański na diecie cukrzycowej bo ja też mam problem a pomysłów brak
 
U nas też narkozą straszyła ewentualne mówiła że gaz rozweselający jutro pojadę to zobaczę co inna dentystka powie.Ja też długo karmiłam córkę 3lata , syna 3.5 a najmłodszego 2 lata bo ciąża i mój organizm raczej nie dał by rady
My wczoraj z gazem robiłyśmy i dziecko było wręcz zadowolone. I zeszła z fotela sama, nic się nie działo, także polecam
 
Wolałam kupić bo ja przyjdzie druga fala korony (mam nadzieję że nir)to wolę mieć już wózek przetestowany a nie z internetu kupować nie dotykając go[emoji85] ja na razie kupuje wszystko unisex :p
Ooooo to niezle to teraz pół roku będziesz czekac na maluszka bez stresu czy wszystko zdazysz kupic takie jakie chcesz . ja jeszcze nic nie kupilam czekam na pleć bo jak dziewczynka to wszystko dostanę od siostr a jak chlopiec to bedziemy musieli wtedy kupic
 
Ja dziś poszalalam i kupiłam wózek, materac pościel ciuszki prawie całą wyprawka. Został mi do kupienia fotelik ale też już jest upatrzony tylko autem chcemy podjechać i dopasować
U mnie też już kupione. Mama mi nawet podklady poporodowe przywiezie takze prawie wszystko będzie juz w sierpniu gotowe, wiadomo pozniej jakies dodateczki, pakowanie torby do szpitala, rozkladanie lozeczka wozka itp. Sadze ze lepiej miec wczesniej niz pozniej bo roznie moze byc czy to szpital bo roznie bywa czy wlasnie nawrót korony którą tak straszą 😱😱😱 nie wyobrazam sobie rodzic bez narzeczonego chyba....
 
reklama
Do góry