reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej :)
Czy jest na tej grupie ktoś kto jest równocześnie na prywatnej? Nie lepiej byłoby dodać te osoby które zostały na otwartej? Trochę brakuje mi dawnej grupy, teraz trochę słabo jest raptem kilkanaście wiadomości dziennie. Obóz się zrobił i tylko wybrane są na prywatnej 😕 trochę to przykre
 
reklama
Nie wiem czy mi się skraca bo dopiero na ostatnim usg zmierzyła.. Mam 3.7cm wydaje się niezbyt długa...
To u Ciebie i tak jest dobrze... mi właśnie na ostatniej wizycie zmierzyła i powiedziała że jest krótka trochę ale żeby się nie martwić bo nie jest źle... na zdjęciach usg które robiła pisze że jest 2.6cm...😔 I się tak zastanawiam czy faktycznie nie jest źle czy poprostu nie chciała żebym się denerwowala... Ale kazała przyjechać na kontrolę przed badaniem polowkowym...
 
Do góry