reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

To u Ciebie i tak jest dobrze... mi właśnie na ostatniej wizycie zmierzyła i powiedziała że jest krótka trochę ale żeby się nie martwić bo nie jest źle... na zdjęciach usg które robiła pisze że jest 2.6cm...😔 I się tak zastanawiam czy faktycznie nie jest źle czy poprostu nie chciała żebym się denerwowala... Ale kazała przyjechać na kontrolę przed badaniem polowkowym...
Ja się na tym nie znam ale mnie też martwiła moja długość, zwłaszcza, że dużo dziewczyn co tu pisało, ma od 4 w górę.. Ale na spokojnie musimy po prostu kontrolować długość :)
 
reklama
Dziewczyny chyba czuję pierwsze ruchy😊 w tym tygodniu zaczęłam czuć takie delikatne draśnięcia jakby ktoś dotykał mnie od środka i jakby tam coś się poruszało a dzisiaj jak lezalam i trzymałam sobie dłoń na brzuchu to czułam tak samo, że się rusza i poczułam pod dłonią ruch na skorze czy to mozliwe tak wcześnie? że mogłam wyczuć ruch pod dłonią? 😍 Dodam,ze ciąża bliźniacza i czułam tego malucha co jest niżej. Tydzień 18 😊
 
Dziewczyny chyba czuję pierwsze ruchy😊 w tym tygodniu zaczęłam czuć takie delikatne draśnięcia jakby ktoś dotykał mnie od środka i jakby tam coś się poruszało a dzisiaj jak lezalam i trzymałam sobie dłoń na brzuchu to czułam tak samo, że się rusza i poczułam pod dłonią ruch na skorze czy to mozliwe tak wcześnie? że mogłam wyczuć ruch pod dłonią? 😍 Dodam,ze ciąża bliźniacza i czułam tego malucha co jest niżej. Tydzień 18 😊
Wow ale ci zazdroszczę😊ja dziś 16 więc jeszcze nic🙄🙄
 
reklama
Sandra gratulacje😃
Ilsia, Nunu trzymam kciuki za Was.
U mnie dzisiaj urodziny młodszego syna - 14, tyle lat a ja doskonale pamiętam ten dzień, wszystkie okoliczności, kogo spotkałam itd, powoli do mnie dociera, że znowu będę miała okazję tego doświadczyć ☺️
Dzisiaj zaczęłam 19 tydzień i mój brzuch jest już bardzo widoczny, na pewno większy niż w poprzednich ciążach na tym etapie a mam 4 kg na plusie. Też trudno mi kontrolować dietę, po początkowych mdłościach i awersji do jedzenia ewidentne nadrabiam straty😏
Co do skracającej się szyjki to ja miałam w poprzednich ciążach, u mnie było to związane ze skurczami, napinaniem się macicy, dostawałam leki i w miarę możliwości leżałam od ok 7 miesiąca. Dobrze, że macie to pod kontrolą, u mnie mimo zagrożenia przedwczesnym porodem z tego powodu, obaj chłopcy urodzili się o czasie.
 
Do góry