reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny,
Wczoraj rozłożyło mnie lekkie przeziębienie, ogólnie mam katar i ból gardła, gorączki nie mam. Co oprócz domowych sposobów polecacie na ból gardła?
 
Cześć dziewczyny,
Wczoraj rozłożyło mnie lekkie przeziębienie, ogólnie mam katar i ból gardła, gorączki nie mam. Co oprócz domowych sposobów polecacie na ból gardła?
Ja niestety tylko stawiałam się domowymi sposobami - czosnek i dużo herbat z cytryną i imbirem.
Co do medycznych rzeczy - w aptece powinni pomóc coś dobrać
 
Moja mama piecze rewelacyjnie. Miała jednak problem z drożdżowym. Kilka miesięcy temu znalazła przepis wg którego udaje jej się :)
Cześć dziewczyny,
Wczoraj rozłożyło mnie lekkie przeziębienie, ogólnie mam katar i ból gardła, gorączki nie mam. Co oprócz domowych sposobów polecacie na ból gardła?
Ostatnio Pani w aptece dała mi Tantum Verde bo ono działa miejscowo ponoć, nie przechodzi do organizmu. No u mnie niestety i tak skończyło się antybiotykiem więc uważaj na siebie. Zdrówka
 
[GROUP=]
Ja po wizycie właśnie, na szczęście mimo ciągłych skurczy szyjka cała, mały nie wiem jakim cudem skoro tak słabo czuje ruchy waży ok 1490 gr, przepływy dobre i jest główką w dół 😍
Jaki już duży! A jak odczuwasz skurcze? Mi tylko czasem brzuch stwardnieje ale nic poza tym. I zastanawiam się czy nie mam czy ja nie wyłapuje
[/GROUP]
 
reklama
Ale dziś zauważyłam, że pojawiło się pierwsze mleko. Nie wiem czy mam się cieszyć i czy to zwiastuje bezproblemową laktację 🤔
 
Do góry