reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A jak u niego ze zdrówkiem? Pewnie radzicie sobie coraz lepiej
Jak na razie jest ok. Apetyt jest, mały rośnie, dość ładnie śpi,mało grymasi, widać że jest już doroślejszy 🙂
Będziesz już rozszerzać dietę? Skąd taka decyzja? :)
Będzie miał skończone 4 miesiące, więc będzie już chyba można. Rozgląda się za innym jedzeniem gdy my jemy. Dajemu mu wąchać różne rzeczy. Czasem się przy tym krzywi,a czasem otwiera dziobek 😃.
Ale dopytam jeszcze jutro pediatre.
 
Jak na razie jest ok. Apetyt jest, mały rośnie, dość ładnie śpi,mało grymasi, widać że jest już doroślejszy 🙂

Będzie miał skończone 4 miesiące, więc będzie już chyba można. Rozgląda się za innym jedzeniem gdy my jemy. Dajemu mu wąchać różne rzeczy. Czasem się przy tym krzywi,a czasem otwiera dziobek 😃.
Ale dopytam jeszcze jutro pediatre.
Ja też mam zamiar zacząć rozszerzać dietę jak syn skończy 4 miesiące
 
Dziewczyny,a co planujecie podać jako pierwsze? Bo chciałam tą kaszkę, ale dziś wyczytałam że najpierw warzywa,potem owoce i dopiero kaszka.
Pediatry nie dopytałam, bo Jaś mocno sie buntował na tym szczepieniu 😉
Więc drugie szczepienie 6w1 mamy zaliczone. Końcem kwietnia będzie trzecia dawka+meningokoki zalecane przez lekarke po pobycie w szpitalu.
 
Dziewczyny,a co planujecie podać jako pierwsze? Bo chciałam tą kaszkę, ale dziś wyczytałam że najpierw warzywa,potem owoce i dopiero kaszka.
Pediatry nie dopytałam, bo Jaś mocno sie buntował na tym szczepieniu 😉
Więc drugie szczepienie 6w1 mamy zaliczone. Końcem kwietnia będzie trzecia dawka+meningokoki zalecane przez lekarke po pobycie w szpitalu.
U nas potwierdziła się alergia na białko mleka krowiego więc pewnie zacznę od warzyw i owoców.

U nas trzecie szczepienia w maju :) we wtorek mieliśmy drugie, młody do rze je przeszedł. Też muszę się dopytać o meningokoki
 
Dziewczyny,a co planujecie podać jako pierwsze? Bo chciałam tą kaszkę, ale dziś wyczytałam że najpierw warzywa,potem owoce i dopiero kaszka.
Pediatry nie dopytałam, bo Jaś mocno sie buntował na tym szczepieniu 😉
Więc drugie szczepienie 6w1 mamy zaliczone. Końcem kwietnia będzie trzecia dawka+meningokoki zalecane przez lekarke po pobycie w szpitalu.
Szczerze mówiąc jeszcze o tym nie czytałam ale na stówę pierwsze warzywa, później owoce. No i chyba my poczekamy jeszcze z 1.5 miesiąca na rozszerzanie.

My też na koniec kwietnia jesteśmy umówieni na 3 szczepienie. Meningokoki zaczynam po 1 roku życia
 
reklama
Dziewczyny,a co planujecie podać jako pierwsze? Bo chciałam tą kaszkę, ale dziś wyczytałam że najpierw warzywa,potem owoce i dopiero kaszka.
Pediatry nie dopytałam, bo Jaś mocno sie buntował na tym szczepieniu 😉
Więc drugie szczepienie 6w1 mamy zaliczone. Końcem kwietnia będzie trzecia dawka+meningokoki zalecane przez lekarke po pobycie w szpitalu.
Wszędzie pisze żeby zacząć od warzyw typu ziemniaki brokul dynia A potem dopiero owoce... żeby dziecko nie przyzwyczaić odrazu do słodkiego smaku...
 
Do góry