reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jaś dziś skończył 4 miesiące 😀
Wedle mego planu dostał pierwsze jedzonko- jabłko z dynią,bo rzadsza konsystencja 😉
IMG_20210326_100334.jpg
 
reklama
My od jakichś 2 tygodni mamy smoczek 3m+ to czasami brodą jej się wylewa. Może faktycznie to taki czas wszystko inne jest dużo ciekawsze niż jedzenie. Zastanawiam się jak to będzie z rozszerzeniem diety chyba trzeba będzie się nagimnastykować żeby spokojnie zjadły
 
My od jakichś 2 tygodni mamy smoczek 3m+ to czasami brodą jej się wylewa. Może faktycznie to taki czas wszystko inne jest dużo ciekawsze niż jedzenie. Zastanawiam się jak to będzie z rozszerzeniem diety chyba trzeba będzie się nagimnastykować żeby spokojnie zjadły
Ja mam rano tak, że młody mega zainteresowany wszystkim tylko nie jedzeniem. Zje 30ml i tyle, ale za godzinę się upomni o resztę ;p włączyło im się 3d stąd myślę że tacy zainteresowani :)
 
Ja mam rano tak, że młody mega zainteresowany wszystkim tylko nie jedzeniem. Zje 30ml i tyle, ale za godzinę się upomni o resztę ;p włączyło im się 3d stąd myślę że tacy zainteresowani :)
Mój ma podobnie nie chce jeść rano ale też nie upomina się za godzinę jak zawsze dopiero zje po 2,5 -3 godzinach ogólnie nie dojada prawie co butelka trochę mnie to martwi żeby nie było za mało jedzonka
 
Mój ma podobnie nie chce jeść rano ale też nie upomina się za godzinę jak zawsze dopiero zje po 2,5 -3 godzinach ogólnie nie dojada prawie co butelka trochę mnie to martwi żeby nie było za mało jedzonka
Jeśli przybiera to bym się nie martwiła 😉

Mój ma dni że zje 980ml mleka, a są dni że ledwo 600ml. Masa rośnie więc się nie martwię 😉
 
Jeśli przybiera to bym się nie martwiła 😉

Mój ma dni że zje 980ml mleka, a są dni że ledwo 600ml. Masa rośnie więc się nie martwię 😉
To sporo 980ml. U nas w ciągu doby wypija ok 600- 650 ml ale są dni że wypije tylko 580 ml. Rekord to był 720 ml. Tygodniowo przybiera ok 190g. Jak to neonatolog powiedziała że ona jest drobnej budowy i żołądek ma mały
 
reklama
Cześć dziewczyny, czy robiłyście swoim maluszkom ponowne badanie bioderek? My mieliśmy w 4 tygodniu pierwsze i narazie nic dodatkowo. Zapisałam się na teleporade do ortopedy w Medicover, żeby mi wyjaśnił ale wcześniej podpytam Was.
My byliśmy w 3 miesiącu i mamy ponownie przyjść w 6.
Jak maleństwo znosi te wszystkie wkłucia?
My to samo. Niepotrzebnie panikowałam. Młody dzielnie znosi
Moj synek wczoraj skończył 15 tygodni i też przewraca się na boki i z pleców na brzuch. Jak noszę go przodem to próbuje zadzierac główkę. Też się martwię czy nie za szybko to wszystko.
U nas tylko raz mu się udało ale może być opóźniony przez złe napięcie mięśniowe. Byliśmy u fizjoterapeuty i powiedziała, że już mógłby zacząć się przewracać ale jeszcze spokojnie można dac mu na to miesiąc.
 
Do góry