reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny, jestem załamana i potrzebuje dobrego słowa. Wczoraj odebrałam wynik testu na covid-pozytywny. Bardzo boję się o Mikołaja, żeby nie załapał. Chodzę w maseczce, dezynfekuje sie, szoruje ręce ale przecież zanim zrobilam test to nie nosiłam maseczki, nie izolowałam się aż tak bardzo. Czy którejś z Was też ten problem dotyczył? Jak dzieci na to reagowały? Izolacja Mikusia do 15 kwietnia... A tak sie pilnowalam. Nikt nas jeszcze nie odwiedził nawet moja mama a i tak załapałam. 😩
Nie wiem czy ta maseczka ma sens skoro jesteś z nim cały czas...
Dużo zdrówka!
 
reklama
Wesołych świąt 🙂❤️

Pytanie - w czym pierzecie ubranka dzieci? Zastanawiam się czy młodego nie uczula lovela. Mamy maści, stwierdzoną alergię na białko mleka a i tak młodego wysypuje na plecach i brzuchu...
 
Wesołych świąt 🙂❤️

Pytanie - w czym pierzecie ubranka dzieci? Zastanawiam się czy młodego nie uczula lovela. Mamy maści, stwierdzoną alergię na białko mleka a i tak młodego wysypuje na plecach i brzuchu...
Także życzę wesołych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Ubranka piore w loveli ale jak skończy się posiadany przeze mnie zapas mam zamiar przerzucić się już na proszek w którym bierzemy swoje ubrania już niektóre rzeczy ląduja razem z naszymi i nie widzę żadnej alergii
 
Kupiliśmy już 2 miesiące temu żeby nie nosić wózka po schodach bo mały lubi usypiac w wózku. Mamy joie i jesteśmy zadowoleni, lekki, zwinny, składa się jedną ręką.
Jasiek śpi w wózku tylko gdy wózek jedzie, przy każdym postoju sie wybudza i piszczy z niezadowolenia 😅
Czasami mam wrażenie, że on wcale nie śpi tylko czuwa z zamkniętymi oczami 😅
 
Jasiek śpi w wózku tylko gdy wózek jedzie, przy każdym postoju sie wybudza i piszczy z niezadowolenia 😅
Czasami mam wrażenie, że on wcale nie śpi tylko czuwa z zamkniętymi oczami 😅
Hej dziewczyny jakoś dawno mnie nie było i nadrabiam zaległości ☺️ Moja też uwielbia spać w wózku, nieraz zaśnie twardo to zostawiam ją na tarasie i sobie śpi, a nieraz muszę wędrować, bo jak tylko się zatrzymam to się budzi i płacze 🙉
Zaczyna już dźwigać główkę, nie poleży już spokojnie na mnie czy na kocyku tylko podnosi główkę. Skończyła 13 tygodni. Przewraca się z plecków na boki i raz kiedyś na brzuszek więc trzeba ją pilnować 😁
13.04 mam drugą dawkę szczepienia, pierwszą zniosła dzielnie bez gorączkowania.
Pozdrawiam i życzę wesołych i pogodnych Świąt ☺️
 
Wesołych świąt 🙂❤️

Pytanie - w czym pierzecie ubranka dzieci? Zastanawiam się czy młodego nie uczula lovela. Mamy maści, stwierdzoną alergię na białko mleka a i tak młodego wysypuje na plecach i brzuchu...
My w loveli pierzemy. Co macie do smarowania i na jakim mleku jest mały? U nas też problem z alergią
 
reklama
Do góry