reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Moje dziecko ostatnio było mega kochane, bawił się na macie, gadał, śmiał się, od trzech dni co chwilę skrzeczy, marudzi kosmos..
 
reklama
Moje dziecko ostatnio było mega kochane, bawił się na macie, gadał, śmiał się, od trzech dni co chwilę skrzeczy, marudzi kosmos..
Może to kolejny skok u nas od prawie tygodnia problem z jedzeniem nie dość że płacz jedno jedzenie nocne wypadło to zmniejszyła sobie ilość na porcję i zjada mniej
 
Jesteśmy na bebilonie pepti a smarujemy maścią z robioną w aptece oraz advantan+cerkobaza.

Jutro idę do dermatologa, zobaczymy co powie...
My mamy bebilon pepti syneo ale chyba do końca jej nie służy było super 3 tygodnie a potem znowu zaczęły pojawiać się krostki i zaczęło jej charczeć w nosie
 
Moja też zauważyłam, że zaczęła się mega ślinić od tygodnia ale to nie za wcześnie na zęby? 😱 My za to mamy problem z kupką, robiła jakiś czas raz dziennie teraz co 3 dzień i jest maskara w ten trzeci dzień. Płacze, pręży się i nie może zrobić. Jak już nie mogę znieść tego płaczu, bo tak strasznie się męczy i chcę jej ulżyć wkładam jej troszkę mydełka do pupci i zrobi wtedy kupkę i wszystko jest już w porządku. Kupa jest normalna więc nie wiem o co chodzi, może tak przez jakiś czas będzie. Pamiętam, że ze starszą też miałam przez miesiąc taki problem... Lekarka mówi, że dziecko karmione piersią może nawet raz na tydzień robić kupkę i to jest normalne🙉
 
Moja też zauważyłam, że zaczęła się mega ślinić od tygodnia ale to nie za wcześnie na zęby? 😱 My za to mamy problem z kupką, robiła jakiś czas raz dziennie teraz co 3 dzień i jest maskara w ten trzeci dzień. Płacze, pręży się i nie może zrobić. Jak już nie mogę znieść tego płaczu, bo tak strasznie się męczy i chcę jej ulżyć wkładam jej troszkę mydełka do pupci i zrobi wtedy kupkę i wszystko jest już w porządku. Kupa jest normalna więc nie wiem o co chodzi, może tak przez jakiś czas będzie. Pamiętam, że ze starszą też miałam przez miesiąc taki problem... Lekarka mówi, że dziecko karmione piersią może nawet raz na tydzień robić kupkę i to jest normalne🙉
Mój ślini się juz może od 3 tygodni a nie chce leżeć w sliniaczku totez często się przebieramy też podejrzewałam zęby ale lekarz twierdzi że to dojrzewanie ślinianek a na zeęby jest za wcześnie W nast tyg mam szczepienie więc przekonam się ile urósł I przytył 😄 U nas odwrotniejak wcześniej robił jedną kupkę toobecniesa nawet trzy I mają rzadką konsystencję ale powoli odkładam małego od jedzenia w nocy I robimy częstsze karmienia w drugiej połowie dnia
 
Eh...gdyby te nasze dzieciaczki potrafiły powiedzieć co je boli było by nam łatwiej...
A zęby nie tak od razu widać i czuć, po prostu boli i tyle. Pamiętam jak mi wychodziły zęby mądrości,to była masakra 😑
Jak idzie rozszerzanie diety bo tez zaczynam za dwa tygodnie I nie wiem czy słoiczki czy.samej gotować warzywa? Wprowadzałaś już kaszki?bo mój słabo przybiera na wadze i mam jeden posiłek zageszczac kaszką
 
reklama
Mój ślini się juz może od 3 tygodni a nie chce leżeć w sliniaczku totez często się przebieramy też podejrzewałam zęby ale lekarz twierdzi że to dojrzewanie ślinianek a na zeęby jest za wcześnie W nast tyg mam szczepienie więc przekonam się ile urósł I przytył 😄 U nas odwrotniejak wcześniej robił jedną kupkę toobecniesa nawet trzy I mają rzadką konsystencję ale powoli odkładam małego od jedzenia w nocy I robimy częstsze karmienia w drugiej połowie dnia
Na listopakówkach jeden dzieciaczek ma już dwa zęby 😅, Jaś polubił sie z gryzakiem, wszystko do buzi wkłada i gryzie, ślina leje sie na potęgę 🤔
Jak idzie rozszerzanie diety bo tez zaczynam za dwa tygodnie I nie wiem czy słoiczki czy.samej gotować warzywa? Wprowadzałaś już kaszki?bo mój słabo przybiera na wadze i mam jeden posiłek zageszczac kaszką
Raz dziennie pół słoiczka owoców- najbardziej polubił banana z jabłkiem. Na razie będę karmić gotowymi słoiczkami,potem będę produkować swoje- tak za 2-3 tyg gdy już bedzie zjadał większe ilości.
Kaszkę próbowałam podać kilka razy w wersji płynnej przez smoczek i zawsze jest krzyk, wypija max 50ml. Kaszka Nestle ryżowa z malinami. Robię ją na mleku Bebiko 1. Wczoraj zrobiłam mu samo to mleko( nadal karmie moim mlekiem) i przy tym mleku też wrzask 🤦
Więc może on nie chce mm,a kaszka jest ok?
 
Do góry