reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedź z tym prezentem. Tak myślałam że może taką kwotę dać ale chciałam się upewnić czy nie za mało będzie
 
Dziewczyny jestem załamana mój młody ma nawet alergie na nutriton jako zagestnik mleka już powoli się poddaje
Spokojnie, nie denerwuj się. Ja wierzę że to minie bo dzieci często wyrastają z takich rzeczy. Przykład mam u siebie a uwierz mi syn był tak wysypany że aż ryczałam co chwile. Na pewno uda się dobrac odpowiednie mleko i kaszke która będzie dla niego ok
 
Teraz się zastanawiam czy to nie jest może opóźniona reakcja na szczepienie, które mieliśmy w piątek mały zrobił dzisiaj 6 razy kupkę póki co, ale pije zachowuje się normalnie. Mam nadzieję, że przejdzie jeżeli nie to jutro wizyta lekarza..
 
Teraz się zastanawiam czy to nie jest może opóźniona reakcja na szczepienie, które mieliśmy w piątek mały zrobił dzisiaj 6 razy kupkę póki co, ale pije zachowuje się normalnie. Mam nadzieję, że przejdzie jeżeli nie to jutro wizyta lekarza..
U mnie też oba szczepienia zniósł ciężko gorączka prawie 40 stopni przez 3 dni a po ost mial nawet biegunke
 
U mnie też oba szczepienia zniósł ciężko gorączka prawie 40 stopni przez 3 dni a po ost mial nawet biegunke
Właśnie mój pierwsze bez problemu, a teraz też było ok tylko właśnie wczoraj czyli piąty dzień po szczepieniu było 6 kupek, a dzisiaj już 3 więc jedziemy do lekarza dla spokoju ducha, może przesadzam ale wolę sprawdzić
 
Bardzo mądre podejście. Nie jestem wierząca i nie będę chrzciła ale gdybym to starałabym się aby dziecko nie zapomniało, że chodzi o sakrament a nie imprezę i prezenty. Pod koniec tamtego roku jako chrzestna nie uczestnicząca w imprezie ze wzgledu na pandemie + zaawansowaną ciążę dałam 800zl. Dodam, że z rodziną chrzesniaka nie mam kontaktu bo przypominali sobie o mnie tylko przed urodzinami, dniem dziecka, świętami etc 🤦‍♂️🤷‍♀️.
Ile trwało u Was rozwolnienie u małego, mój ma od wtorku byłam wczoraj u pediatry dostał leki, probiotyk i elektrolity, pije i zachowuje się normalnie, ale kupki nadal są. Mamy też skierowanie do szpitala w razie gdyby się pogorszyło...
 
reklama
Ile trwało u Was rozwolnienie u małego, mój ma od wtorku byłam wczoraj u pediatry dostał leki, probiotyk i elektrolity, pije i zachowuje się normalnie, ale kupki nadal są. Mamy też skierowanie do szpitala w razie gdyby się pogorszyło...
Jakieś 5 dni. I chyba jak na złość albo dalej coś go boli albo idzie ząb. Nie odpoczniemy 🤷‍♀️ Też macie covid? Czy szczepienie?
 
Do góry