reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mam pytanie podawaliscie najpierw kaszki bezglutenowe czy od razu wprowadzaliscie gluten I jak z tolerancją na ten składnik? Ja zaczęłam od kleiku ryżowego I chce teraz zacząć podawać kaszkę manną
 
reklama
My właśnie po 2 dawce. Rozmawiałam na temat szczepienia siebie na covid w czasie karmienia i dr mi odradziła.. Ze ona by się nie szczepiła bo to nie jest do końca przebadane i nie wiadomo jak dziecko zareguje za jakiś czas. No i chyba jedbak się wstrzymam. Zaszczepić i tak się będę musiała bo pracuje w dps ale poczekam chyba do powrotu do pracy.
 
U nas jak po pierwszym szczepieniu nie było nic tak dzisiaj praktycznie cały czas na rękach i płaczę. Coś czuję że będzie ciężka noc. Dziewczyny Powiedzcie mi czy dawałyście na noc jakiś Apap w syropie czy dopiero jak pojawila. się gorączka?
 
QUOTE="Kinga9019, post: 21121553, member: 203319"]
U nas jak po pierwszym szczepieniu nie było nic tak dzisiaj praktycznie cały czas na rękach i płaczę. Coś czuję że będzie ciężka noc. Dziewczyny Powiedzcie mi czy dawałyście na noc jakiś Apap w syropie czy dopiero jak pojawila. się gorączka?
[/QUOTE]
U nas było w granicach 37- 37,4 i nie dawałam nic
 
U nas jak po pierwszym szczepieniu nie było nic tak dzisiaj praktycznie cały czas na rękach i płaczę. Coś czuję że będzie ciężka noc. Dziewczyny Powiedzcie mi czy dawałyście na noc jakiś Apap w syropie czy dopiero jak pojawila. się gorączka?
U nas było w granicach 37- 37,4 i nie dawałam nic
 
U nas jak po pierwszym szczepieniu nie było nic tak dzisiaj praktycznie cały czas na rękach i płaczę. Coś czuję że będzie ciężka noc. Dziewczyny Powiedzcie mi czy dawałyście na noc jakiś Apap w syropie czy dopiero jak pojawila. się gorączka?
Pedicetamol
 
Na szczęście noc przespana 💗 dzisiaj trochę marudna ale do przeżycia. Dziewczyny tak sobie czytam i jaka metoda będziecie dalej rozszerzać dietę? Papki i łyżeczka czy blw? I druga sprawa woda.. Butelka czy taki kubek do nauki picia? Przy pierwszym synu używał dość długo butelki a teraz myślę nad takim kubkiem..
 
Tak Wam powiem że tak wczytałam się w grupę na fb blwbaby i tam każdy przy rozszerzeniu diety już od razu kubki ja jak pomyślę przy pierwszym synu 7 lat temu nie wyobrażałam sobie dać mu odrazu kubek tylko butelkę mial. I do tego (możecie się śmiać) ale na początku dawałam mu słoiczku bo bałam się żebym mu nie zaszkodziła 🙈 później pomału mu gotowałam. Teraz człowiek całkiem inaczej na to patrzy.
 
reklama
Na szczęście noc przespana 💗 dzisiaj trochę marudna ale do przeżycia. Dziewczyny tak sobie czytam i jaka metoda będziecie dalej rozszerzać dietę? Papki i łyżeczka czy blw? I druga sprawa woda.. Butelka czy taki kubek do nauki picia? Przy pierwszym synu używał dość długo butelki a teraz myślę nad takim kubkiem..
Moim zdaniem żeby przejść do blw to powinien stabilnie siedzieć a tak to raczej papki mój to jak jest gestsza papka to jeszcze wypluwa więc jeszcze mam czas a potem myślę że będę podawać też metoda blw Ja podaje w butelce ale pewnie kupię kubek I jak usiądzie będziemy próbować
 
Do góry