reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A z kiedy jest? Nie pamietam juz dokladnie :) my mamy rozpisane orzez alergologa co i kiedy moze podac. Ciesze sie, ze te sloiczki mu chociaz smakuja ale od razu kupka jest papkowata a on wody nie chce pic 🤷🏼‍♀️
Tylko uważajcie bo u nas jak zaczęły za często wjeżdżać słoiczki to nie chciał tego co ja gotowałam bo były mikrogrudki po blendowaniu. Z wodą też walczymy. Ale powoli pije coraz więcej tym bardziej w upalne dni
 
Kupilam bboxa i z niego probuje. Ssac ssie z niego bo widac, ale wypluwa to. Mam jeszcze ten kubeczek doidy ale czekam az bedzie siedzial podparty bo inaczej nie mam jak mu dac. Daje mu zwykla zrodlana przegotowana w temp pokojowej. Jak dalam mu w butelce tej samej co mleko to wypil max 20 ale zawsze cos :) ile wasze dzieciaki wyopijaja wody? Jak u was wgl tsh? Ja nie mialam problemow przed ani w ciazy a teraz zbadalam i mam 2,9 i nie wiem czy jest to zly wynik. Mam teleporade juz umowiona
Wg mojego endokrynologa kobiety w wieku rozrodczym powinny mieć Max ok 2-2.5. Ale spokojnie. Że wszystkiego da się wyjść. Kiedyś miałam 5.4 😕
 
My jeszcze owocow nie dajemy bo moze odmowic mi mleka i wgl. Wiadomo sa slodkie ale z dziecmi roznie bywa. To duzy tez :)
No pewnie. U nas całe szczęście lubi wszystko- warzywa, mleko i owoce ale je wprowadziłam najpóźniej.

No już wyrasta z 74 i wskakuje na 80. Po bokach ma luz ale jest dość długi
 
A my dziś byliśmy na szczepieniu I znów powtórka z rozrywki😪 mały goraczkuje jest mega marudny I nie chce jeść Czy u Was maluchy też tak ciężko znoszą szczepienia?
U nas tylko po ostatnim szczepieniu była masakra. Ale wtedy było wszystko. Szczepienie, pierwszy ząb i wyszła skaza białkowa w tym samym czasie
 
reklama
No pewnie. U nas całe szczęście lubi wszystko- warzywa, mleko i owoce ale je wprowadziłam najpóźniej.

No już wyrasta z 74 i wskakuje na 80. Po bokach ma luz ale jest dość długi
A to my nadal wcisniemy sie w 68 a 74 jest idealne :) ale nadal nie wiem ile ma dlugosci bo nasza pediatra go nie mierzy 🤷🏼‍♀️
 
Do góry