reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A jak tam ząbki U Waszych maluchów U mojego wychodzi pierwszy I jest bardzo marudny w nocy płacze budzi się co chwila nie chce też za bardzo jeść Zastanawiam się ile dni to trwa? bo jestem padnięta
U nas na razie nie ma. Jest tak ze jeden tydzien marudzi 2 tygodnie spokoju.. takze nadal czekamy
 
reklama
Dziewczyny pomocy. Chyba nabawiłam się infekcji pochwy 😔 niedawno zaczęło lekko swędzieć a przy przyjmowaniu luteiny dojrzałam białe grudki, bezzapachowe na aplikatorze. Wizytę u lekarza mam dopiero w poniedziałek, czy jest coś co mogę wziąć do tego czasu w aptece, czy wstrzymać się do wizyty. Wyczytałam,że infekcje mogą grozić poronieniem we wczesnej ciąży. 😔
 
Dziewczyny pomocy. Chyba nabawiłam się infekcji pochwy 😔 niedawno zaczęło lekko swędzieć a przy przyjmowaniu luteiny dojrzałam białe grudki, bezzapachowe na aplikatorze. Wizytę u lekarza mam dopiero w poniedziałek, czy jest coś co mogę wziąć do tego czasu w aptece, czy wstrzymać się do wizyty. Wyczytałam,że infekcje mogą grozić poronieniem we wczesnej ciąży. 😔
Jeśli masz możliwość to przyspiesz wizytę. Niestety infekcje są niebezpieczne w ciąży. U mnie była w 8 tygodniu i od razu leczona a w 9/10 miałam lekkie krwawienie co mogło być spowodowane infekcją. Nie bierz nic na własną rękę jedynie invag ale to profilaktycznie żeby nie było infekcji
 
Jeśli masz możliwość to przyspiesz wizytę. Niestety infekcje są niebezpieczne w ciąży. U mnie była w 8 tygodniu i od razu leczona a w 9/10 miałam lekkie krwawienie co mogło być spowodowane infekcją. Nie bierz nic na własną rękę jedynie invag ale to profilaktycznie żeby nie było infekcji
Dziękuję bardzo
 
Zabawy z alergią ciąg dalszy...
Młody ostatnio po kawałku chleba był obsypany, spróbowałam jeszcze raz w domu podać mu i nic - zero problemów ze skórą. Już nie wiem co myśleć -.-
 
A jak tam ząbki U Waszych maluchów U mojego wychodzi pierwszy I jest bardzo marudny w nocy płacze budzi się co chwila nie chce też za bardzo jeść Zastanawiam się ile dni to trwa? bo jestem padnięta
Mamy już dwa. Przy pierwszym było ciężko ok 5dni.

U nas ostatnio masakra ze spaniem. Moze przez temperature. Zamówiłam matę chłodząca do wózka i fotelika. Dam znać jak się sprawdzi. Uwielbia spacery ale całe plecy mokre :(
 
Mamy już dwa. Przy pierwszym było ciężko ok 5dni.

U nas ostatnio masakra ze spaniem. Moze przez temperature. Zamówiłam matę chłodząca do wózka i fotelika. Dam znać jak się sprawdzi. Uwielbia spacery ale całe plecy mokre :(
U nas też są już dwa wyszły dosłownie z dwudniowym odstępem pewnie dlatego był taki marudny a teraz podobno idą gorne tak stwierdziła pediatra Upały rzeczywiście są dobijające mój ma słabszy apetyt ale pozwalam to na ciepło
 
Zabawy z alergią ciąg dalszy...
Młody ostatnio po kawałku chleba był obsypany, spróbowałam jeszcze raz w domu podać mu i nic - zero problemów ze skórą. Już nie wiem co myśleć -.-
Ale to byl ten sam chleb? Kurcze szybko wszystko wprowadzacie. Ja to jestem przerazona tymi reakcjami i robie powoli tak jak mamy rozpisane. U nas np pierwsza marchewka uczulila dodatkowo mocno po niej ulewal. Po nastepnej juz wszystko bylo ok. Teraz znow podam pojedyncza marchewke i zobaczymy.. my gluten mamy podac jak skonczy 8 miesiac czyli od 9
 
reklama
Ale to byl ten sam chleb? Kurcze szybko wszystko wprowadzacie. Ja to jestem przerazona tymi reakcjami i robie powoli tak jak mamy rozpisane. U nas np pierwsza marchewka uczulila dodatkowo mocno po niej ulewal. Po nastepnej juz wszystko bylo ok. Teraz znow podam pojedyncza marchewke i zobaczymy.. my gluten mamy podac jak skonczy 8 miesiac czyli od 9
Tak, z tej samej piekarni.
Niby teraz można wszystko wprowadzać, nie ma jakiś ram. Ja co jakiś czas próbuje bo chce by jadł jak najwięcej tego co my - chleba zjadł z 3 małe kawałki więc to też nie jakieś wielkie porcje. Po kaszce mannej nic mu nie wychodzi 😑.
U nas reakcja to tylko problem ze skórą (robi się czerwona miejscami) i samo przechodzi po 2-3h, więc aż tak się nie boję.

Czytałam też o alergii krzyżowej, a mąż jest uczulony na pyłki traw i młody też psika na początku każdego spaceru. Ponoć pyłki traw reagują z pszenicą. No coz... Póki co dam sobie spokój z chlebem i zobaczymy za jakieś 2-3 miesiące.
 
Do góry