reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A nie boisz się że upadnie na buzie mój na miękkim też samodzienie raczkuje ale widzę jak często noskiem wali w podłoże więc ograniczam chodzenie po podlodze a on chce tylko być na dywanie poza tym uwielbia wszystkie rośliny śmiejemy się że zanim podrośnie w domu nie zostanie żaden kwiatek
Jak na razie nie poleciała buzią na podłogę co nie wykluczone że się zdarzy. Nie jesteśmy w stanie ciągle jej pilnować bo nic by w domu nie było zrobione a i dzieci muszą się nauczyć że są różne sytuacje
 
Pytanie do dziewczyn ktore podaja kaszke bobasom na mm. W jakich proporcjach podajecie? Ile wody ile miarek a ile lyzek kaszki?
 
Hej dziewczyny... Nie poszłyśmy do tego ortopedy, musiałam odwołać bo mała gorączkuje do 38,5 od wczoraj rana. Pediatra mówi że może zęby, a może trzydniowka. Czy Wasze dzieciaczki mają takie temperatury przy ząbkowaniu?
Dostałyśmy skierowanie na crp i morfologię. Pediatra odczytał wyniki i stwierdził że to raczej jakiś wirus się do tego dołożył i może o to chodzi, mam obserwować i zbijać gorączkę. A gorączkuje bardzo agresywnie. Podaje na zmianę paracetamol z ibuprofenem.
Martwię się że szok... A we wtorek mieliśmy jechać nad morze 😩
 
Hej dziewczyny... Nie poszłyśmy do tego ortopedy, musiałam odwołać bo mała gorączkuje do 38,5 od wczoraj rana. Pediatra mówi że może zęby, a może trzydniowka. Czy Wasze dzieciaczki mają takie temperatury przy ząbkowaniu?
Dostałyśmy skierowanie na crp i morfologię. Pediatra odczytał wyniki i stwierdził że to raczej jakiś wirus się do tego dołożył i może o to chodzi, mam obserwować i zbijać gorączkę. A gorączkuje bardzo agresywnie. Podaje na zmianę paracetamol z ibuprofenem.
Martwię się że szok... A we wtorek mieliśmy jechać nad morze 😩
Szkoda ze moczu nie zrobiliscie. Moze to zum?
 
My znów musieliśmy przyspieszyć nasz wyjazd. Dostaliśmy telefon o 9 rano, że teściowa odeszła 💔. Okropnie nas to zaskoczyło. 30 minut temu wyruszyliśmy
 
Pytanie do dziewczyn ktore podaja kaszke bobasom na mm. W jakich proporcjach podajecie? Ile wody ile miarek a ile lyzek kaszki?
Ja podaje kaszka manna bobovita bezmleczną bez cukru przygotowuję porcje MM u mnie zjada 100 ml mleka I do niego dodaje kaszke mój lubi jak jest gęsta więc na 100 ml mleka daje 3 i pół miarki kaszki i czekam aż zgęstnieje do tego często podaje też owoc ale nie mieszam tylko kilka łyżeczek kaszki I łyżeczkę musu owocowego
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Co do podróży to było lepiej niż myślałam. Wyjechaliśmy wczoraj o 21.15, były 3 przerwy na tankowanie i 5 minut na rozciągniecie się i pampersa. Młody przespał jakieś 12-13 godzin z 15. Chyba mamy sposób żeby spał bo tak to u nas z tym krucho. Bardzo bałam się tej podróży A nawet jeśli była organizowana w kilka godzin wyszła świetnie
 
Do góry