reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
My mamy takie gadżety 😁
Bramka: Link do: BRAMKA BARIERKA ZABEZPIECZAJĄCA OCHRONNA DO 83 CM

I pozostałe:
- zatyczki do kontaktow,
- zabezpieczenia z pianki na krawedzie mebli,
- barierka do naszego łóżka bo mała już dwa razy wyskoczyła 😩

Najlepiej byłoby jeszcze kupić kask.... Poza tym trzeba nam coś do szuflad i szafek bo szogun nauczyła się otwierać i był płacz 😒
 
My mamy takie gadżety 😁
Bramka: Link do: BRAMKA BARIERKA ZABEZPIECZAJĄCA OCHRONNA DO 83 CM

I pozostałe:
- zatyczki do kontaktow,
- zabezpieczenia z pianki na krawedzie mebli,
- barierka do naszego łóżka bo mała już dwa razy wyskoczyła 😩

Najlepiej byłoby jeszcze kupić kask.... Poza tym trzeba nam coś do szuflad i szafek bo szogun nauczyła się otwierać i był płacz 😒
Dzięki!

My w sobotę wracamy do domu po 2 miesiącach. Zamówiłam już bramkę rozporowa z Lionelo. O kasku, ochraniaczach na rogi i zatyczkach na kontakty też myślę bo uwielbia kable i kontakty.

U nas szuflady też otwiera. Narazie delikatnie ale chyba też lepiej będzie jak je zabezpieczę
 
Dziewczyny jak tam zdrówka Waszych maluchów? U nas w poniedziałek po 3 tygodniach minął katar, a od wczoraj kichanie i dzisiaj znowu już z nosa leci kosmos... Macie może jakieś sprawdzone sposoby prócz inhalacji, czyszczenia nosa, soli morskiej i fizjologicznej bo przelałam już chyba jakiś litr przez jego nos, nawet już czosnek zawiesiłam i powoli tracę nadzieję.. Jutro znowu wizyta u lekarza. Mam nadzieję, że to nie ja przynoszę mu jakieś zarazki z pracy...
 
Dziewczyny jak tam zdrówka Waszych maluchów? U nas w poniedziałek po 3 tygodniach minął katar, a od wczoraj kichanie i dzisiaj znowu już z nosa leci kosmos... Macie może jakieś sprawdzone sposoby prócz inhalacji, czyszczenia nosa, soli morskiej i fizjologicznej bo przelałam już chyba jakiś litr przez jego nos, nawet już czosnek zawiesiłam i powoli tracę nadzieję.. Jutro znowu wizyta u lekarza. Mam nadzieję, że to nie ja przynoszę mu jakieś zarazki z pracy...
U nas jak na razie bez kataru. Może spróbuj maść majerankową
 
Dziewczyny jak tam zdrówka Waszych maluchów? U nas w poniedziałek po 3 tygodniach minął katar, a od wczoraj kichanie i dzisiaj znowu już z nosa leci kosmos... Macie może jakieś sprawdzone sposoby prócz inhalacji, czyszczenia nosa, soli morskiej i fizjologicznej bo przelałam już chyba jakiś litr przez jego nos, nawet już czosnek zawiesiłam i powoli tracę nadzieję.. Jutro znowu wizyta u lekarza. Mam nadzieję, że to nie ja przynoszę mu jakieś zarazki z pracy...
U nas też póki co bez kataru, ale ostatnio pediatra znajomej polecała maść majerankową.

My właśnie skończyliśmy trzydniówkę, mam nadzieję że nic więcej nie będzie
 
Dziewczyny jak u Was z rozszerzeniem diety, co jedzą chętnie maluszki. U mnie dalej problem, rano zje trochę kaszki manny lub ryżowej, czasem owsiankę, jaglankę, na obiad warzywa z mięsem lub jajkiem. Czasem banana, nie chce żadnych owoców, deserków ze słoika . Odkąd jest zimno wody też nie chce pić, tylko cyc.
 
reklama
Dziewczyny jak u Was z rozszerzeniem diety, co jedzą chętnie maluszki. U mnie dalej problem, rano zje trochę kaszki manny lub ryżowej, czasem owsiankę, jaglankę, na obiad warzywa z mięsem lub jajkiem. Czasem banana, nie chce żadnych owoców, deserków ze słoika . Odkąd jest zimno wody też nie chce pić, tylko cyc.
U nas gorzej było w trakcie choroby i jak szły zęby. Teraz jest aż za dobrze 😂 je wszystko, od kaszek/owsianej po jajko, ziemniaki czy gulasz. Ale zauważyłam że też nie lubi rzeczy że słoiczka, woli domowe i najlepiej w kawałkach
 
Do góry