reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Olula90

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
1 Grudzień 2020
Post├│w
62
My mamy takie gad┼╝ety ­čśü
Bramka: Link do: BRAMKA BARIERKA ZABEZPIECZAJ─äCA OCHRONNA DO 83 CM

I pozostałe:
- zatyczki do kontaktow,
- zabezpieczenia z pianki na krawedzie mebli,
- barierka do naszego ┼é├│┼╝ka bo ma┼éa ju┼╝ dwa razy wyskoczy┼éa ­čśę

Najlepiej by┼éoby jeszcze kupi─ç kask.... Poza tym trzeba nam co┼Ť do szuflad i szafek bo szogun nauczy┼éa si─Ö otwiera─ç i by┼é p┼éacz ­čśĺ

reklama

Ce2793

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
12 Czerwiec 2020
Post├│w
402
My mamy takie gad┼╝ety ­čśü
Bramka: Link do: BRAMKA BARIERKA ZABEZPIECZAJ─äCA OCHRONNA DO 83 CM

I pozostałe:
- zatyczki do kontaktow,
- zabezpieczenia z pianki na krawedzie mebli,
- barierka do naszego ┼é├│┼╝ka bo ma┼éa ju┼╝ dwa razy wyskoczy┼éa ­čśę

Najlepiej by┼éoby jeszcze kupi─ç kask.... Poza tym trzeba nam co┼Ť do szuflad i szafek bo szogun nauczy┼éa si─Ö otwiera─ç i by┼é p┼éacz ­čśĺ
Dzi─Öki!

My w sobot─Ö wracamy do domu po 2 miesi─ůcach. Zam├│wi┼éam ju┼╝ bramk─Ö rozporowa z Lionelo. O kasku, ochraniaczach na rogi i zatyczkach na kontakty te┼╝ my┼Ťl─Ö bo uwielbia kable i kontakty.

U nas szuflady te┼╝ otwiera. Narazie delikatnie ale chyba te┼╝ lepiej b─Ödzie jak je zabezpiecz─Ö

Rubi89

Do┼é─ůczy┼é(a)
27 Maj 2020
Post├│w
381
Dziewczyny jak tam zdr├│wka Waszych maluch├│w? U nas w poniedzia┼éek po 3 tygodniach min─ů┼é katar, a od wczoraj kichanie i dzisiaj znowu ju┼╝ z nosa leci kosmos... Macie mo┼╝e jakie┼Ť sprawdzone sposoby pr├│cz inhalacji, czyszczenia nosa, soli morskiej i fizjologicznej bo przela┼éam ju┼╝ chyba jaki┼Ť litr przez jego nos, nawet ju┼╝ czosnek zawiesi┼éam i powoli trac─Ö nadziej─Ö.. Jutro znowu wizyta u lekarza. Mam nadziej─Ö, ┼╝e to nie ja przynosz─Ö mu jakie┼Ť zarazki z pracy...

WiolaaaB

Zaanga┼╝owana w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
31 Maj 2020
Post├│w
135
Dziewczyny jak tam zdr├│wka Waszych maluch├│w? U nas w poniedzia┼éek po 3 tygodniach min─ů┼é katar, a od wczoraj kichanie i dzisiaj znowu ju┼╝ z nosa leci kosmos... Macie mo┼╝e jakie┼Ť sprawdzone sposoby pr├│cz inhalacji, czyszczenia nosa, soli morskiej i fizjologicznej bo przela┼éam ju┼╝ chyba jaki┼Ť litr przez jego nos, nawet ju┼╝ czosnek zawiesi┼éam i powoli trac─Ö nadziej─Ö.. Jutro znowu wizyta u lekarza. Mam nadziej─Ö, ┼╝e to nie ja przynosz─Ö mu jakie┼Ť zarazki z pracy...
U nas jak na razie bez kataru. Mo┼╝e spr├│buj ma┼Ť─ç majerankow─ů

Martini4

Do┼é─ůczy┼é(a)
16 Czerwiec 2020
Post├│w
323
U nas te┼╝ p├│ki co bez kataru, ale ostatnio pediatra znajomej poleca┼éa ma┼Ť─ç majerankow─ů.

My w┼éa┼Ťnie sko┼äczyli┼Ťmy trzydni├│wk─Ö, mam nadziej─Ö ┼╝e nic wi─Öcej nie b─Ödzie

Rubi89

Do┼é─ůczy┼é(a)
27 Maj 2020
Post├│w
381
Mi pediatra powiedzia┼éa, ┼╝e przynosz─Ö z pracy... M─Öczymy si─Ö dalej mam ma┼é─ů nadziej─Ö, ┼╝e mu w ko┼äcu przejdzie..

Teredka

Do┼é─ůczy┼é(a)
14 Czerwiec 2020
Post├│w
593
Dziewczyny jak u Was z rozszerzeniem diety, co jedz─ů ch─Ötnie maluszki. U mnie dalej problem, rano zje troch─Ö kaszki manny lub ry┼╝owej, czasem owsiank─Ö, jaglank─Ö, na obiad warzywa z mi─Ösem lub jajkiem. Czasem banana, nie chce ┼╝adnych owoc├│w, deserk├│w ze s┼éoika . Odk─ůd jest zimno wody te┼╝ nie chce pi─ç, tylko cyc.

reklama

Martini4

Do┼é─ůczy┼é(a)
16 Czerwiec 2020
Post├│w
323
Dziewczyny jak u Was z rozszerzeniem diety, co jedz─ů ch─Ötnie maluszki. U mnie dalej problem, rano zje troch─Ö kaszki manny lub ry┼╝owej, czasem owsiank─Ö, jaglank─Ö, na obiad warzywa z mi─Ösem lub jajkiem. Czasem banana, nie chce ┼╝adnych owoc├│w, deserk├│w ze s┼éoika . Odk─ůd jest zimno wody te┼╝ nie chce pi─ç, tylko cyc.
U nas gorzej by┼éo w trakcie choroby i jak sz┼éy z─Öby. Teraz jest a┼╝ za dobrze ­čśé je wszystko, od kaszek/owsianej po jajko, ziemniaki czy gulasz. Ale zauwa┼╝y┼éam ┼╝e te┼╝ nie lubi rzeczy ┼╝e s┼éoiczka, woli domowe i najlepiej w kawa┼ékach

reklama
Do g├│ry