reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Syviazett - to juz takie wyrosniete "maluchy" :D

Martini6 - u ciebie jest podobna historia jak u mnie w pierwszej ciazy. Staralismy sie o pierwsza corke prawie 4 lata, juz mielismy sie zapisac do jakiejs kliniki i zaczac leczenie. W miedzyczasie bylam zajeta przeprowadzka i odpuscilam sobie starania a tu bach, w dniu przeprowadzki znalazlam jakis zalegly test ciazowy. Mysle - zrobie dla checy. A tu pozytyw 😁 Pozniej juz poszlo z gorki, druga corka po roku i teraz znow jestem w ciazy : ) Starsza cora ma 3 lata niecale a mlodsza 10 miesiecy : )

ale będziesz miała domowe przedszkole! :D może tym razem bedzie syn ;D
 
reklama
Ragda - chcialabym zeby byl syn wlasnie "do kompletu" chociaz musze przyznac ze wychowywanie chlopca zawsze wydawalo mi sie trudniejsze niz dziewczynki. : ) Ale wiadomo, kimkolwiek jest mala istotka to bedzie kochana na pewno : )

Co do przedszkola.. :p Mysle ze bedzie wesolo. Sama jestem jedynaczka wiec zawsze pragnelam wiecej dzieci. Tymbardziej po nieudanych staraniach na poczatku. Tyle sie naplakalam nad negatywnymi testami.
 
Syviazett - to juz takie wyrosniete "maluchy" :D

Martini6 - u ciebie jest podobna historia jak u mnie w pierwszej ciazy. Staralismy sie o pierwsza corke prawie 4 lata, juz mielismy sie zapisac do jakiejs kliniki i zaczac leczenie. W miedzyczasie bylam zajeta przeprowadzka i odpuscilam sobie starania a tu bach, w dniu przeprowadzki znalazlam jakis zalegly test ciazowy. Mysle - zrobie dla checy. A tu pozytyw [emoji16] Pozniej juz poszlo z gorki, druga corka po roku i teraz znow jestem w ciazy : ) Starsza cora ma 3 lata niecale a mlodsza 10 miesiecy : )

Super !! Dajesz nadzieje kochana trzymam mocno kciuki [emoji8]
 
Dziewczyny a jak długo czekaliście na wyniki podstawowe krwi, moczu itd bo mam wizytę 9 kwietni u lekarza i nie wiem czy zrobić je we wtorek spokojnie czy z dania na dzień będą jak zrobię w środę wole jak najpóźniej bo wiadomo beta będzie ładniejsza ;p hehe
 
Dziewczyny a jak długo czekaliście na wyniki podstawowe krwi, moczu itd bo mam wizytę 9 kwietni u lekarza i nie wiem czy zrobić je we wtorek spokojnie czy z dania na dzień będą jak zrobię w środę wole jak najpóźniej bo wiadomo beta będzie ładniejsza ;p hehe

najlepiej zadzwoń do laboratorium. u mnie przyjmują tylko dwa dni i wiem ze na niektóre badania sie czeka dłużej. :) powiedz jakie masz zrobić i wtedy Ci powiedza kiedy przyjść :)
 
Ja dzisiaj dzwoniłam do ginekologa sie zapisac, no ale za wczesnie jeszcze. Koło 10 kwietnia dopiero wizytaw ma byc. Pytalam czy powtorzyc bete, aby zobaczyc czy dobry przyrost jest, ale odradzil, ze nie ma co ryzykowac. A ja po takim czasie staran zaczyn sie martwić czy wszystko jest dobrze. Mówił, ze jak nie mam zadnych bólów i skurczy, to lepiej byc w domu. A ja juz przeżywam czy ta beta nie za niska jakas byla
 
reklama
Ja dzisiaj dzwoniłam do ginekologa sie zapisac, no ale za wczesnie jeszcze. Koło 10 kwietnia dopiero wizytaw ma byc. Pytalam czy powtorzyc bete, aby zobaczyc czy dobry przyrost jest, ale odradzil, ze nie ma co ryzykowac. A ja po takim czasie staran zaczyn sie martwić czy wszystko jest dobrze. Mówił, ze jak nie mam zadnych bólów i skurczy, to lepiej byc w domu. A ja juz przeżywam czy ta beta nie za niska jakas byla

moja też mówiła ze za wcześnie ale w końcu mnie wzięła na jutro i pewnie umówie się też gdzieś na drugą koło 10go. może jednak spróbuj sobie zrobić tą betę na własną rękę ..
 
Do góry