reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Zastanawiam się jak reagują lekarze ? Ja zapisze się dopiero za tydzień będzie to 4 tygodnie i oczyiwscie jeśli beda dalej 2 kreski na 6 tydzień tak aby usłyszeć serduszko :) obawiam się ze będą prawili kazania w stylu ciąża a koronawirus ? Dajcie znać jak u Was :)
U mnie lekarz się ucieszył, że udało się i życzył, żeby już teraz wszystko było dobrze. :)
 
reklama
Wlasnie zaraz bede dzwonic ale mysle ze na poczatku tygodnia. No u mnie objawy infekcji sa bardzo. Swedzi tak ze w nocy przez sen potrafie do krwi sie rozdrapac. W dzien kontroluje ale przez sen ciezko. Widzial ze mam rozdrapate zaczerwienione i napuchniete plus fakt co wyszlo w cytologii a on nie widzi problemu. Moj zak go opieprzyl za przeproszeniem to lekarz twierdzil ze on nie widiz problemu w tym ze jest infekcja i zagrazajacy ciazy poziom progesteronu!!! Szok to dla mnie. To jest wlasnie opieka za granica....

Na swędzenie mogę Ci polecić bardzo dobry żel do higieny intymnej, który sama używałam w trakcie infekcji zanim trafiłam na wizytę, bardzo pomaga w każdej infekcji i łagodzi szybko sweszenie
 

Załączniki

  • 15876445391976144367974053017931.jpg
    15876445391976144367974053017931.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 36
I tylko podkreślę ja to „wiekowa” celowo wzięłam w cudzysłów, z przymróżeniem oka ;)

wiadomo, ze stare nie jesteśmy (ani tym bardziej za stare) ale różnica między dwudziestka a trzydziestka jednak jakas subtelna jest ;) i tylko tyle;)

mam nadzieje, ze i wyczekane latami i te pierwsze próby zakończą nam się szczęśliwie! I dwudziestkom i trzydziestkom ;)
Ja Cię tylko chciałam pocieszyc, że jeszcze taka 'wiekowa' nie jesteś [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny :) Ja po wizycie! Kamień z serca! Na razie wszystko jest dobrze, serduszka nie słyszałam (lekarz tylko usg robił), ale widziałam jak bije na ekranie 😍 Nie mówił nic o tym, że wiek ciąży jest inny, chociaż na USG jest zapis 6+1 (a wg okresu powinno być 6+4). Termin porodu też wpisał mi w kartę ciąży według okresu czyli 13.12 🥰 Co do progesteronu to powiedział że takie wahania są normalne i że dopóki nie spadnie do 10 to wszystko jest w porządku, więc nie dostałam dodatkowych leków. Następna wizyta 14 maja :)
Gratulacje :) jak duzy masz zarodek jesli mozna woedziec?
 
Do góry