reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Nie kazda kobieta, ktora stracilam ciaze dostaje duphaston, nie wiem, moze w Polsce tak. Ja stracilam poprzednia i nic mi teraz nie dali, traktuja mnie jakby nigdy nic. Pierwsze spotkanie z lekarzem bede miec jakos w 12 tygodniu, jeszcze nawet nie mam daty.

Nie odnoszę się do innych krajów. Pisze o polskiej służbie zdrowia.
 
Na swędzenie mogę Ci polecić bardzo dobry żel do higieny intymnej, który sama używałam w trakcie infekcji zanim trafiłam na wizytę, bardzo pomaga w każdej infekcji i łagodzi szybko sweszenie
Niestety za granica mieszkam i go nie mam jak kupic 😭 ale dziekuje. Zapisze sobie i jak bede w polsce poszukam 🥰
 
Zastanawiam się jak reagują lekarze ? Ja zapisze się dopiero za tydzień będzie to 4 tygodnie i oczyiwscie jeśli beda dalej 2 kreski na 6 tydzień tak aby usłyszeć serduszko :) obawiam się ze będą prawili kazania w stylu ciąża a koronawirus ? Dajcie znać jak u Was :)
Ja sie bardziej takich kazan spodziewam od rodziny, szczególnie od mamy 😅
 
Dziewczyny, jestem po...okazało się, że moja ciąża jest tydzień młodsza, niż wynika z OM i dziś zobaczyłam serduszko ❤️ Co prawda tylko jedno, więc chyba ten siłacz pochłonął resztę 😁 Dostałam od razu L4, poinformowałam szefa :) Ale reszty na razie nie informuję, może tylko rodziców 😊 A Wy chwalicie się od razu czy czekacie do zakończenia I trymestru?
 
Dziewczyny, jestem po...okazało się, że moja ciąża jest tydzień młodsza, niż wynika z OM i dziś zobaczyłam serduszko ❤️ Co prawda tylko jedno, więc chyba ten siłacz pochłonął resztę 😁 Dostałam od razu L4, poinformowałam szefa :) Ale reszty na razie nie informuję, może tylko rodziców 😊 A Wy chwalicie się od razu czy czekacie do zakończenia I trymestru?
Z rodziną odrazu, przyjaciółce też a z resztą poczekam po zakończeniu 3 miesiąca
Oczywiście dopiero po mojej wizycie u lekarza 😁
 
Dziewczyny, jestem po...okazało się, że moja ciąża jest tydzień młodsza, niż wynika z OM i dziś zobaczyłam serduszko ❤ Co prawda tylko jedno, więc chyba ten siłacz pochłonął resztę 😁 Dostałam od razu L4, poinformowałam szefa :) Ale reszty na razie nie informuję, może tylko rodziców 😊 A Wy chwalicie się od razu czy czekacie do zakończenia I trymestru?

Cudownie, gratuluje!

Jeśli wszystko będzie dobrze to dopiero po I trymestrze będziemy informować :)
 
Dziewczyny ja już się obudziłam po zabiegu, znieczulenie miałam do żył. Wszystko raczej było dobrze, nie było komplikacji narazie nic mi na ten temat nie wiadomo. Niedługo pewnie lekarz przyjdzie do mnie. I w tym momencie się z wami żegnam. Życzę wam dużo zdrowia i żebyście wytrwały do samego końca , buziaki
 
reklama
Dziewczyny ja już się obudziłam po zabiegu, znieczulenie miałam do żył. Wszystko raczej było dobrze, nie było komplikacji narazie nic mi na ten temat nie wiadomo. Niedługo pewnie lekarz przyjdzie do mnie. I w tym momencie się z wami żegnam. Życzę wam dużo zdrowia i żebyście wytrwały do samego końca , buziaki
Bądź silna i nie trać nadziei [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Do góry