reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mąż chce abym do niego zadzwoniła i mu powiedziała jak mogłam wczoraj z nerwow poronic wczoraj z jego błędu ale ja juz nie chce się tym denerwować wole zapomnieć już o tym... według OM 6+1 a duża beta wydaje mi się ale to lepiej w ta stronę chyba ;p
Mówiłam Ci ze wsio będzie dobrze :)) cieszę się razem z Tobą 😉😊

Ja dzis mam totalna niemoc, beczeć mi się chce i wszystko mnie wkurza. Sama nie wiem czy to z odstawienia lekow czy z ciąży.
 
reklama
Tez wam sie tak pic chce? Caly czas normalnie mnie suszy. Jak zawsze mialam problem wypic chociaz pol butelki wody tak teraz te pol butelki wypijam za jednym razem
 
Dzwonilam dzis do laboratorium czy moga mi podac przez telefon wyniki bety z poniedzialku bo jutro rano mam lekarza i musze wiedziec a wciaz mi nie dostarczono a ona do mnie ze nie moga udostepnic takich informacji i ona...wysle pocztą jeszcze raz 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ mowie jej ze pewnie przyjda jutro ale potrzebuje na rano a ta ze ona i tak wysle jeszcze raz 🤣🤣🤣
 
Dzwonilam dzis do laboratorium czy moga mi podac przez telefon wyniki bety z poniedzialku bo jutro rano mam lekarza i musze wiedziec a wciaz mi nie dostarczono a ona do mnie ze nie moga udostepnic takich informacji i ona...wysle pocztą jeszcze raz [emoji2356][emoji2356][emoji2356] mowie jej ze pewnie przyjda jutro ale potrzebuje na rano a ta ze ona i tak wysle jeszcze raz [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Baba się czegoś naćpała ze nie wiedziała co ty do niej mówisz.
 
A szkoda gadac [emoji1787] jeszcze sie pytala w ktorym laboratorium robilam i no zamarłam [emoji28][emoji28][emoji28] dzwonie do nich to oczywiste ze tam a nie gdzies indziej [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
[emoji2356][emoji2356][emoji2356] To jest już debilstwo z ich strony [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry