reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny, ale naprodukowalyscie od wczoraj :)

Martini super ze beta pieknie rosnie, widzisz nie potrzebnie sie denerwowalas :)

Ja wlasnie z piciem troche nie bardzo, ogolnie duzo plynow nie pije a w tej ciazy musze. W poprzedniej pod koniec mialam stan przedrzucawkowy muaoam termin na styczen, urodzilam w grudniu poprzez wylowywanie porodu bo juz bylo zle. Spuchlam jak bania, cisnienie bardzo wysokie 150 na iles... mala urodzila sie w 38 tyg wazyla tylko 2380g... jak bylam w poniedzialek na wizycie ginka powiedziala ze w tej ciazy tez bedzie to samo, az sie boje na sama mysl...
 
Właśnie dostałam wyniki badań - nigdy nie miałam lepszych 😍 oczywiście oprócz TSH, ale to już leczę...
Beta wzrosła do 312 jednostek, a w poniedziałek było 120, więc wydaje mi się że przyrost jest ok? Minęło 48h 🙂
 
Właśnie dostałam wyniki badań - nigdy nie miałam lepszych [emoji7] oczywiście oprócz TSH, ale to już leczę...
Beta wzrosła do 312 jednostek, a w poniedziałek było 120, więc wydaje mi się że przyrost jest ok? Minęło 48h [emoji846]
Tak przyrost super ponad 100%

A jakie masz tsh?
 
Ledwo Was nadrobiłam :)
Martini piękna beta :)
Ja nie robiłam jeszcze tsh, zamierzam w przyszłym tygodniu po wizycie zrobić komplet badań, póki co walczę z anemią, robiłam morfologię jak pobierałam betę i mam hemoglobinę 8,6 i hematokryt 26 więc kiepsko. Ogólnie czuje się osłabiona, senna ale myślę, że to bardziej sprawka anemii, a ze strony ciążowej to nie mam apetytu, czasami mnie mdli i cały czas bolą mnie piersi.
 
No to jak na pierwszy trymestr też za wysokie. Ale wynik nie jest taki straszny jak np 10 i więcej. Skonsuktowalas to z ginem lub endo żeby wdrążyć leki lub jak bierzesz większą dawkę?

Tak, konsultowalam i dostałam Letrox 50, na zmianę jedna i dwie tabletki dziennie więc mam nadzieję że pomoże 🙂 wcześniej niczego nie zażywałam bo maksymalnie miałam 2,4 i endo powiedziała, że nie ma potrzeby brać leków przed ciąża mimo, że jej mówiłam że się będziemy starali 🤷‍♀️
No ale tak, nie jest jakieś mega wysokie więc liczę, że będzie ok 😉
 
Tak, konsultowalam i dostałam Letrox 50, na zmianę jedna i dwie tabletki dziennie więc mam nadzieję że pomoże [emoji846] wcześniej niczego nie zażywałam bo maksymalnie miałam 2,4 i endo powiedziała, że nie ma potrzeby brać leków przed ciąża mimo, że jej mówiłam że się będziemy starali [emoji2368]
No ale tak, nie jest jakieś mega wysokie więc liczę, że będzie ok [emoji6]
Ta dawka powinna ci pomóc napewno. A kiedy kontrola tsh kolejna?
 
reklama
Ta dawka powinna ci pomóc napewno. A kiedy kontrola tsh kolejna?

Endo powiedziała, że normalnie to by za 4 tygodnie sprawdziła, ale wspomniała że mogę i za 2 tyg zobaczyć, więc jeszcze zobaczę co gin powie, bo mam wizytę we wtorek🙂 ale podejrzewam że sprawdzę za te 2 tygodnie, bo będzie mnie nosiło 😜
 
Do góry