reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jest pecherzyk wiekszy niz ostatnio.. lekarz powiedzial ze nie widzi tego dobrze :( ale jestem dobrej mysli, gdyby bylo cos nie tak to pecherzyk by przeciez nie rosl a ja go widzialam dzis wyraznie.. maz jest smutny tylko :( za tydz wizyta..
15892977314021158608569.jpg
 
Miałam coś takiego na BB! Trzeba w necie poszukać, ale da się to dodać
Na innym forum jak byłam w ciążach to były do każdej przypisane takie suwaczki, które pokazywały tydzień ciąży i się pojawiały pod każdym komentarzem napisanym przez daną osobę. Można też było tam dodać ilość dzieci itp. fajne to było :) szkoda że tutaj nie ma.
 
Jest pecherzyk wiekszy niz ostatnio.. lekarz powiedzial ze nie widzi tego dobrze :( ale jestem dobrej mysli, gdyby bylo cos nie tak to pecherzyk by przeciez nie rosl a ja go widzialam dzis wyraznie.. maz jest smutny tylko :( za tydz wizyta.. Zobacz załącznik 1118940
Kurcze... ile czasu minelo od ostatniej wizyty? Ile mial pecherzyk wtedy, a ile ma teraz? A pecherzyk zoltkowy jest?
 
Kochana , za tydzień będzie dobrze zobaczysz !!
Bo to ten sam lekarz, co najpierw widział u Ciebie okres ?

Ile ma CRL?
Jest pecherzyk wiekszy niz ostatnio.. lekarz powiedzial ze nie widzi tego dobrze :( ale jestem dobrej mysli, gdyby bylo cos nie tak to pecherzyk by przeciez nie rosl a ja go widzialam dzis wyraznie.. maz jest smutny tylko :( za tydz wizyta.. Zobacz załącznik 1118940
 
reklama
WOW! Gratulacje! Ja kiedyś marzyłam o bliźniakach, tak żeby za jedną ciążą zrobić 100% planu ;) Powodzenia i zdrówka! :)
Ja w pierwszej ciazy myslalam oby tylko nie blizniaki, za nic nie chcialam blizniakow, jeszcze w Londynie wtedy bylismy, a tam tak ciasno, myslalam jak ja bede z takim wielkim wozkiem jezdzic. Na szczescie wtedy mialam ciaze pojedyncza, a teraz nie wiem czemu strasznie mi chodza po glowie te blizniaki, chyba bym sie ucieszyla jakby sie trafily 😁 Moze dlatego, ze stara jestem i jak ta ciaza pojdzie dobrze to juz chyba sie nie zdecyduje na wiecej. Niestety ja nadal nie wiem kto tam w srodku mieszka, pierwsze usg bede miec 5 czerwca... 😅
 
Do góry