reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Z apki 5+5.. tak to ten sam lekarz ktory mowil ze to okres.. cos podawal 0.46?

To jeszcze bardzo wcześnie, ma prawo się jeszcze nie pokazać :) Za tydzień już powinno być serduszko, ale z własnego doświadczenia wiem, że ciąża może być młodsza, więc spokojnie nawet jeśli na następnej wizycie go nie zobaczysz ❤️ Najbezpieczniej byłoby za jakieś 2 tygodnie iść :)
 
reklama
Hej Dziewczyny, ale trzaskacie te posty, nie pracujecie czy co? [emoji23] dzisiaj cały dzień próbuje was nadrobić.

@AnSalie na zamkniętym wątku nowe osoby mogą dodawać admini wyznaczeni przez nas, ktoś musi wątek moderować

@martini31 zapewne dostaniesz skierowanie do diabetologa albo najpierw każą Ci zrobić krzywą cukrową. Mi gin zalecił zrobić.

Co do wątku zamkniętego to dla mnie może być ale żeby rozdzielać wizyty, zdjęcia, przepisy i nie wiadomo co na osobne wątki to chyba przesada [emoji51]

@Inka91 gratuluję dwóch serduszek. Jak się czujesz? Ja się modliłam, żeby było jedno dzieciątko [emoji14][emoji854][emoji6]
 
Do góry