reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A wiec jest serduszko i bije ❤ jest zarodek ❤ ciaza według usg młodsza niz z OM, ale tak tez myslalam patrzac na owulacje. Przewidywany termin porodu z usg to 8.12 :)
Karta ciąży założona. Nastepna wizyta 6.05 i wtedy umawiamy sie na prenatalne. :)
L4 na kolejne trzy tygodnie. Raczej do pracy juz nie wrócę.. :)
IMG_20200414_120828.jpg
 
reklama
A wiec jest serduszko i bije ❤ jest zarodek ❤ ciaza według usg młodsza niz z OM, ale tak tez myslalam patrzac na owulacje. Przewidywany termin porodu z usg to 8.12 :)
Karta ciąży założona. Nastepna wizyta 6.05 i wtedy umawiamy sie na prenatalne. :)
L4 na kolejne trzy tygodnie. Raczej do pracy juz nie wrócę.. :)
Zobacz załącznik 1106136

To chyba mamy ten sam termin :) kiedy miałaś owu ?
 
A wiec jest serduszko i bije [emoji173] jest zarodek [emoji173] ciaza według usg młodsza niz z OM, ale tak tez myslalam patrzac na owulacje. Przewidywany termin porodu z usg to 8.12 :)
Karta ciąży założona. Nastepna wizyta 6.05 i wtedy umawiamy sie na prenatalne. :)
L4 na kolejne trzy tygodnie. Raczej do pracy juz nie wrócę.. :)
Zobacz załącznik 1106136
[emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059] Pięknie. Szybko masz druga wizytę.
 
Cudownie [emoji3590] teraz rośnij zdrowo!!!
A wiec jest serduszko i bije [emoji173] jest zarodek [emoji173] ciaza według usg młodsza niz z OM, ale tak tez myslalam patrzac na owulacje. Przewidywany termin porodu z usg to 8.12 :)
Karta ciąży założona. Nastepna wizyta 6.05 i wtedy umawiamy sie na prenatalne. :)
L4 na kolejne trzy tygodnie. Raczej do pracy juz nie wrócę.. :)
Zobacz załącznik 1106136
 
Nie leżę mój mąż boi się żebym szła do skupiska ludzi jutro postaram się przepisać moja wizytę z czwartku na jutro Ale plamienie mi się zmniejsza
Hej jak twoje plamienia?byłaś u lekarza? Mi właśnie zaczęło się delikatne krwawienie. Zrobiłam rano kolejne bhcg jak wzrosło to jadę na szpital jak zmalało to niestety😣
 
A wiec jest serduszko i bije [emoji173] jest zarodek [emoji173] ciaza według usg młodsza niz z OM, ale tak tez myslalam patrzac na owulacje. Przewidywany termin porodu z usg to 8.12 :)
Karta ciąży założona. Nastepna wizyta 6.05 i wtedy umawiamy sie na prenatalne. :)
L4 na kolejne trzy tygodnie. Raczej do pracy juz nie wrócę.. :)
Zobacz załącznik 1106136
Pięknie [emoji7]możesz pokazać te wszystkie wymiary? Bo u mnie tez zarodek był mniejszy i chciałam sprawdzić [emoji4]
 
Podobno migdały na zgage czy mdlosci...jasne...zjadlam kilka (mialam ochote nie dolegliwosci) i tak pali w przelyku...gula w gardle i mam ochote wymiotowac 🤢🤢🤢
 
reklama
Do góry