reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mi dokucza okropnie ból w dolnym odcinku kręgosłupa, nasila się wieczorami. W poprzedniej ciąży też tak miałam.
Dzięki mam nadzieję że naprawdę zostanę do grudnia bo jestem pełna obaw . Chciałabym tylko się dowiedzieć czy ten ból krzyża jest normalny i czy też ktoś ma ? Bo zaczynam myśleć że to może być od cp.
 
Hej kobiety! [emoji173] chciałabym się nieskromnie przywitać, gdyż wczoraj zobaczyłam dwie kreski, i beta to 76.

Lecz strasznie się boję bo trochę się staraliśmy, i kłują mnie jajniki i mam też torbiele.

Czy której jak mi udało się zajść w ciążę przy torbielach i jest wszystko ok ?

Nie byłam jeszcze u lekarza, dziś chyba zadzwonię i się umówię.

Jestem taka szczęśliwa, ale zarazem tak się boję [emoji849][emoji849]
 
Natalia A jak u Ciebie jak się Ty czujesz?
Rano miałam mała załamkę ale już jest ok. W sumie najważniejsze że jak tylko to wirusowe szaleństwo się skończy to wracamy do kliniki niepłodności i nie damy sobie wmówić że wszystko dobrze i skoro mamy już córkę to teraz też się uda. Nie jest to pierwsza strata i jakoś chyba nauczyła się trzymać dystans.Życzę wam spokojnych ciąż i zajrzę na pewno w grudniu obejrzeć zdjęcia bobaskow😀
 
reklama
Hej kobiety! [emoji173] chciałabym się nieskromnie przywitać, gdyż wczoraj zobaczyłam dwie kreski, i beta to 76.

Lecz strasznie się boję bo trochę się staraliśmy, i kłują mnie jajniki i mam też torbiele.

Czy której jak mi udało się zajść w ciążę przy torbielach i jest wszystko ok ?

Nie byłam jeszcze u lekarza, dziś chyba zadzwonię i się umówię.

Jestem taka szczęśliwa, ale zarazem tak się boję [emoji849][emoji849]
Witaj i gratulacje. Życzę spokojnej i nudnej ciazy.

Ja mam mały torbiel na jajniku ale gin powiedział że nie grozi w ciąży i sam się wchlonie bez żadnej ingerencji. Trzeba być dobrej myśli.

Który tc wychodzi z OM?
 
Do góry