reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

To chyba mamy podobne myśli. Mam już córkę prawie dwuletnia. Ale ciągle bóle brzucha, innych objawów brak. Noszę mała, usypiam praktycznie na brzuchu bo usypia na kolanach a już jest duża.. Do tego zrosty na jajnikach, mięśniaki, zapalenie pochwy i Pieron wie co jeszcze. Eh. Jutro wizyta. Zobaczymy co powie lekarz.
W takim razie czekam niecierpliwie jutro na Twój odzew.
 
reklama
A u mnie po poronieniu moim czy kogoś z moich bliskich zawsze był dawany duphaston.

Ale ok, rozumiem. Macie wspierające się grono, jeśli ktoś nowy coś powie to jest zaraz zle, ble i fuj. Przetoczylam się po paru wątkach na tym forum, natomiast nie spotkałam się z komentarzami typu: „aż się komentować nie chce” na poparte fakty. Nie mnie oceniać :)
Życzę każdej z Was powodzenia i nudnych ciąż! :)
A ja Ci tylko napisałam, że jestem po poronieniu i nic nie dostałam poza kilkoma badaniami ;) Także nie należy generalizować :)

Easy, serio ;)


A co do "mój lekarz powiedział" - leczyłam się ortopedycznie. Każdy jeden lekarz, u którego byłam miał inną wizję leczenia, inne badania potwierdzające swoje tezy... a też byli to profesorowie z dobrymi wynikami. Niech każdy słucha swojego lekarza a jak ma wątpliwości niech skonsultuje z kimś innym ale z lekarzem ;)
 
Ostatnia edycja:
To chyba mamy podobne myśli. Mam już córkę prawie dwuletnia. Ale ciągle bóle brzucha, innych objawów brak. Noszę mała, usypiam praktycznie na brzuchu bo usypia na kolanach a już jest duża.. Do tego zrosty na jajnikach, mięśniaki, zapalenie pochwy i Pieron wie co jeszcze. Eh. Jutro wizyta. Zobaczymy co powie lekarz.
Powiedz mi czy Ty też boisz się takiej różnych wieku między maluchami? Moja Córeczka jest wczesniakiem po drodze mieliśmy kilka problemów lecz teraz jest wszystko dobrze😊 ale jest bardzo wymagającym dzieckiem które potrzebuje dużo uwagi nie umie się niczym zająć sama choćby na 2 minuty usypianie też jest tragiczne 🤦‍♀️
 
hej dziewczyny. Zrobiłam dziś betę Hcg , bo na testach wychodził cień. Beta dziś w 28 dc wynosi 13. Czy to dobrze? Rozmawiałam z lekarzem to kazał powtórzyć w poniedziałek bo taka Beata o niczym nie świadczy. A już się zaczęłam cieszyć:-)
 
hej dziewczyny. Zrobiłam dziś betę Hcg , bo na testach wychodził cień. Beta dziś w 28 dc wynosi 13. Czy to dobrze? Rozmawiałam z lekarzem to kazał powtórzyć w poniedziałek bo taka Beata o niczym nie świadczy. A już się zaczęłam cieszyć:-)
To powtórz w pon tak jak Ci lekarz kazał,będziesz wiedziała czy przyrasta :)
 
hej dziewczyny. Zrobiłam dziś betę Hcg , bo na testach wychodził cień. Beta dziś w 28 dc wynosi 13. Czy to dobrze? Rozmawiałam z lekarzem to kazał powtórzyć w poniedziałek bo taka Beata o niczym nie świadczy. A już się zaczęłam cieszyć:-)
A kiedy mialas owulacje? Jak masz mozliwosc to powtorz badanie w sobote :) bedzie bardziej wiarygodne. Jak nie to zostaje poniedzialek
 
reklama
hej dziewczyny. Zrobiłam dziś betę Hcg , bo na testach wychodził cień. Beta dziś w 28 dc wynosi 13. Czy to dobrze? Rozmawiałam z lekarzem to kazał powtórzyć w poniedziałek bo taka Beata o niczym nie świadczy. A już się zaczęłam cieszyć:-)
Ja taką miałam też właśnie w 28dc. ;) Betę zawsze trzeba powtarzać zebhy zobaczyć przyrost. :)
 
Do góry