reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mi jakiś miesiąc przed pozytywnym testem śniło się, że idę z mężem z wózkiem z chłopczykiem w nim, potem byliśmy na jakiejś rodzinnej imprezie. A dzień przed zrobieniem testu śniło mi się, że czuję kopnięcia, były tak realistyczne, że aż się obudziłam. A wcale nie podejrzewałam, że w ogóle zrobię test, raczej myślałam sobie, że przyjdzie okres jak zawsze. 😂
To po prostu musza byc dobre znaki ;)
 
reklama
Moja Córeczka też ma 18 miesięcy... Boże ale ja mam stracha na prawdę ☹
Nic mi nie mów ja właśnie małego próbuje od piersi odstawic i juz to przysparza mi problemów. Nie chciałam właściwie go odstawiać i wiem że było by dla niego lepiej jescze się po cycowac ale zaczęły mi się bóle podbrzusza podczas karmienia więc wolę nie ryzykować.
 
No u nas na mieszkaniu nie ma, prysznic nie ma brodzika tylko odpływ podłogowy. Tak jakby chociaż był brodzik to sobie bym powiedziała a tak to dupa. Myślę o kupnie takich baseników bo japończycy używają, świetne są. :D
Ja na tamtym mieszkaniu lazienke mialam straszna. W takim sensie ze mimo iz ogrzewanie bylo na 24° to w lazience bylo mega zimno i to naprawde. Kiedy drzwi byly zamkniete temperatura siegala 16 stopni mimo ze w reszcie mieszkania az goraco a znowu jak sie drzwi otwieralo to az wialo. Nikt nie wie czemu...wlasciciel tez. No kapiel byla straszna. Ja zeby nie zamarznac puszczalam na wrzatek przez jakis czas zeby para ocieplila lazienke a pozniej wycierajac sie znowu wlaczalam na wrzatek zeby mnie ogrzewal...mieszkanie w kamiecicy zadbane wszystko ok ale ta lazienka niczym kostnica...nawet korzystanie z toalety to tak na szybciocha zeby nie zmarznac
 
Hej, temat może trochę z innej beczki, ale dzisiaj zastanawiałam się, co dalej z moją pracą.Kiedy planujecie zanieść przełożonemu zaświadczenie o ciąży?
 
Nic mi nie mów ja właśnie małego próbuje od piersi odstawic i juz to przysparza mi problemów. Nie chciałam właściwie go odstawiać i wiem że było by dla niego lepiej jescze się po cycowac ale zaczęły mi się bóle podbrzusza podczas karmienia więc wolę nie ryzykować.
Nam niestety karmienie piersią się nie udało a Córeczka mleko modyfikowane już odrzuciła 🤷‍♀️
 
Jak u Was z apetytem? W 1 ciąży schudłam 9 kg bo miałam takie mdlosci, że nic nie jadałam. A od kilku dni jak oszalala. Przedwczoraj cały gar zupy ogórkowej w której było z 3 kilo ziemniaków.. Teraz 4 miska krupniku [emoji16]


Tak dużo piszecie, że ja tylko pranie zdążę powiesić a ty +7 stron. Wybaczcie, mijam wtedy na przód bo nie jestem w stanie aż tak być na bieżąco. Nie denerwujcie się jeśli bym pytała o cos co było 5 stron Wstecz [emoji16]
 
Jak u Was z apetytem? W 1 ciąży schudłam 9 kg bo miałam takie mdlosci, że nic nie jadałam. A od kilku dni jak oszalala. Przedwczoraj cały gar zupy ogórkowej w której było z 3 kilo ziemniaków.. Teraz 4 miska krupniku [emoji16]


Tak dużo piszecie, że ja tylko pranie zdążę powiesić a ty +7 stron. Wybaczcie, mijam wtedy na przód bo nie jestem w stanie aż tak być na bieżąco. Nie denerwujcie się jeśli bym pytała o cos co było 5 stron Wstecz [emoji16]
U mnie póki co bez zmian :) jem jak do tej pory, nie mam żadnych zachcianek, ciekawe jak dlugo jeszcze ;)
 
Jak u Was z apetytem? W 1 ciąży schudłam 9 kg bo miałam takie mdlosci, że nic nie jadałam. A od kilku dni jak oszalala. Przedwczoraj cały gar zupy ogórkowej w której było z 3 kilo ziemniaków.. Teraz 4 miska krupniku [emoji16]

Ja mam na przemian, jeden dzień się nie mogę najeść, na drugi w ogóle nie czuję głodu 😱 Z zachcianek kiszona kapusta z marchewką i oliwą, mogłabym zjeść z kilogram 😬 I pomidory 😁
 
reklama
Do góry