reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Super! 👌 Mnie też stresuje to TSH, bo wielokrotnie słyszałam, że może bardzo zaszkodzić w ciąży...
Ja dziś robiłam badania i wyniki będą po 16 i też czekam na TSH 🙂 oczywiście z nadzieją że spadnie!😉

Ja mam to hashimoto i na początku ciąży bardzo duze tsh ale jak widać leki działaj wiec jak u mnie z 11 na 6 spadło przez 2 tyg to myśle ze u Ciebie również się ładnie unormuje jak było lekko ponad :)
 
Wiesz co nie wiem czy chodzenie do gina co tydzień ma sens bo tak jak pisalam, jak widzę na ekranie bobo to się uspokajam ale ledwo wyjdę z gabinetu i coś się zadzieje (za mocny ból/ za słabe objawy itp) to od razu zaczynam się zadreczac czy nadal wszystko jest ok
Teraz chce iść potwierdzić ciąże i porozmawiać co za badania mam zrobić itp. a za tydzień idę do mojego ginekologa, który będzie prowadził mi ciąże i odrazu będę mieć wyniki badań. Czy te dwie wizyty mogą mi zaszkodzić?
 
reklama
Dziewczyny, ma któraś problem z włosami? Ja susze włosy po umyciu i one są sztywne jakby tłuste z przodu. Zauważyłam to jeszcze przed testem ciążowym, najpierw myślałam że źle spłukuje odżywke ale teraz widzę że obojętnie ile spłukuje te włosy to cały czas jest to samo
emoji85.png
nigdy mi odżywka tak nie obciążała włosów, to chyba od ciąży
emoji38.png
Mi sie bardzo zaczely przetluszczac wlosy i cera tez, cos okropnego 😔

No to zaliczylam pierwsze rzyganie za przeproszeniem 🤢
 
Do góry