reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jest pecherzyk wiekszy niz ostatnio.. lekarz powiedzial ze nie widzi tego dobrze :( ale jestem dobrej mysli, gdyby bylo cos nie tak to pecherzyk by przeciez nie rosl a ja go widzialam dzis wyraznie.. maz jest smutny tylko :( za tydz wizyta.. Zobacz załącznik 1118940
A który to tydzień? Zarodek chyba może nawet dopiero w końcówce 7go się pojawić.
 
Ja też bym nie wyraziła zgody, żeby mi ktoś zabrał dziecko na basen no ale mój ma tylko 20 miesięcy więc to pewnie też inaczej. Ale na spacery czy na plac zabaw jak najbardziej wysyłam synka z babciami, dziadkami. Chrzestna i chrzestny też już z młodym spędzali czas beze mnie i uważam, że to jest dobre zarówno dla dziecka jak i dla relacji dziecko=dziadkowie, dziecko=ciocia/wujek. Troszkę to przykre, że Twój mąż nie może spędzać czasu ze swoim chrześniakiem i nawiązywać z nim relacji.


Gratuluję serdecznie 😍 a jak Ty się z tym czujesz? Ja bym chyba była przerażona 😱 ile ma Twoja aktualna pociecha?


Dlaczego masz dość? Aż tak objawy dają się we znaki?



Dokładnie to samo chciałam napisać 🙂


Książki, netflix, może krzyżówki jeśli lubisz? Ja swego czasu lubiłam takie krzyżówki logiczne i obrazki logiczne :)
No i oczywiście internet :)
Jestem mega skolowana i przerazona. Syn ma aktualnie 16 miesięcy, dzidziol jeszcze
Witaj w klubie :) Też są dwa serduszka i dwoje dzieci, tylko na razie rokowania średnie. Powiedział jaki to rodzaj ciąży czy nie widać?
Powiedzial, ze na pewno dwukosmowkowa. Wiecej nie wiem. Wygladaja jakby byly w dwoch zupełnie roznych 'workach'
 
Ja w pierwszej ciazy myslalam oby tylko nie blizniaki, za nic nie chcialam blizniakow, jeszcze w Londynie wtedy bylismy, a tam tak ciasno, myslalam jak ja bede z takim wielkim wozkiem jezdzic. Na szczescie wtedy mialam ciaze pojedyncza, a teraz nie wiem czemu strasznie mi chodza po glowie te blizniaki, chyba bym sie ucieszyla jakby sie trafily 😁 Moze dlatego, ze stara jestem i jak ta ciaza pojdzie dobrze to juz chyba sie nie zdecyduje na wiecej. Niestety ja nadal nie wiem kto tam w srodku mieszka, pierwsze usg bede miec 5 czerwca... 😅

Ja też chciałam bliźniaki 😁 Na pierwszym USG lekarz znalazł 3 pęcherzyki i trochę się przeraziłam... 3 to jednak kosmos xD Ale tydzień później serduszko było tylko jedno i tego się trzymam, chyba że 22 maja czeka mnie jakas niespodzianka, naczytałam się o chowających się pęcherzykach xD
 
reklama
Do góry