reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
IMG_20200514_151251.jpg
 
Ja właśnie mam ten problem, że muszę przymierzyć, szczególnie w H&M bo tam te rozmiary to w cały świat... A teraz to nawet z domu nie wychodzę. Chyba sobie zamówię, może ustrzelę 😁
Rozmiary sa po prostu tragiczne. Mojemu zawsze taki rozmiar pasuje spodni a tutaj spodnie nad kostke 😂
To ja odwrotnie. Poszłam sobie kupić biustonosze bez fiszbinów. I ok, to się udało dobrać rozmiar bez problemu.
Ale mąż wypatrzył mi t-shirt z ulubionego serialu, chwyciłam M bo tak na ogół noszę... i w domu się w tym utopiłam, a to nie był oversize :D
Ale nie oddaję, akurat luźny t-shirt może być.
Jak te staniki? Zastanawialam sie nad nimi. Byly chyba w dwupaku takie od razu do karmienia hmm..
Ja mam na 20.12 :D

Pisać, pisać dziewczyny robię sobie dokument w Excelu skoro jeszcze tej prywatnej grupy nie ma to sobie sama notatki porobię 😆 😆 😆
Bo pamiętam z głowy chyba termin(y) tylko @aga.i.nieszka
8.12 :D według usg.. Wedlug miesiaczki 3-4.12 :) ale mysle ze prawidlowe to usg bo mialam pozniej owulacje
Witam nowe dziewczyny :)

Ja termin z Om na 11.12 a z USG na 18.12 :) ale bardzo marzy mi sie zeby urodzic 14.12

Mam wizyte w poniedzialek rano bo konczy mi sie l4 i nie wiem czy wracac do pracy czy nie, teściowa i moja babcia radza siedziec na upie w domu i chyba tak zrobie. Mam nadzieje ze na wizycie zajzymy co tam slychac u bejbi :)
Bierz l4 ile wlezie :p
 
A brzusKi już wam urosly? Ja już miałam trochę po drugiej ciąży mi został nie duży ale widzę ruznice i przybrałam w pasie miałam przed 87 a mam 91cm
 
Rozmiary sa po prostu tragiczne. Mojemu zawsze taki rozmiar pasuje spodni a tutaj spodnie nad kostke 😂

Jak te staniki? Zastanawialam sie nad nimi. Byly chyba w dwupaku takie od razu do karmienia hmm..

8.12 :D według usg.. Wedlug miesiaczki 3-4.12 :) ale mysle ze prawidlowe to usg bo mialam pozniej owulacje

Bierz l4 ile wlezie :p
Ja nie brałam ciążowych ani do karmienia. Ot zwykłe, tylko bez fiszbin :) Zaraz spróbuję znaleźć na stronie bo ja stacjonarnie chwyciłam ;)

o takie wzięłam:

Wreszcie mi wygodnie :D
 
Ostatnia edycja:
:))) Dziękuję :) duphaston lekarz kazał odstawić bo w dużej dawce biorę ta luteinę . Brzuch w sumie od początku mam twardy , ale tak bardziej wzdęty. A Wy odczuwacie jajniki, kłucie, albo taki ból delikatnie jakby na miesiączkę? Bo ja tak mam juz od tygodnia po owulacji..
Ja od kilku dni odczuwam i to bardzo 🥴
Ogólnie na początku to w ogóle moich objawow nie brałam za ciążowe, zaczęło się od tego nie potrafiłam wejść po schodach do sypialni bez przerwy, bo tam mi było słabo, w okleslongm przez gina dniu zrobiłam betę (była pewna że bedoze zero) tak jak wszytskie poprzednie, a tu się okazało że 12 dni po domniemanym zapłodnieniu beta już była 667, po 48 h prawie 1400.
Teraz już nie odczuwam tak mocno piersi jak na poczatku i mdłości też odpuściły, teraz za to plecy w okolicy lędźwiowej i jajniki dają się we znaki, no i zgaga to moja zmora. Ogólnie to każda ciąża jesy inna i każda może mieć inne objawy, w każdym razie mój moz mi powtarza że gdyby nie to że wie że jestem w ciąży to już dawno by się wyprowadził bo nie idzie ze mną wytrzymać 😁😁😁
 
reklama
Też mam L4, lekarz się uparł, ale powiem szczerze, że chciałabym wrócić do pracy, nie usiedzę do grudnia w domu...chce mi się wyjść do ludzi 😁 Mam nadzieję, że mi pozwoli chociaż na 2-3 miesiące :)
Wiesz mi nawet byloby na reke byc w domu, jako ze moja 6 latka ma odwolana szkole do wrzesnia no i tez slabo z lotami zeby ktos mogl przyleciec i siedziec z mala jak my w pracy... no i boje sie tez po prostu
Bierz l4 ile wlezie :p
No wlasnie chyba tak zrobie :)
 
Do góry