reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Witajcie grudiowe mamy:) Gratuluje wszystkim mamom i zycze Wam, zeby maluszki rosly w zdrowiu i szczesciu :)
Ja jestem w 8 tyg ciazy. Pierwsze usg wykazalo jeden pecherzyk ciazowy, a obok niewyrazna plamke. Doktor mowila, ze to moze byc krew i ma.sie niedlugo wchlonac. Dzis bylam na drugim usg, minely dwa tygodnie i lekarka mowi, ze sa dwa pecherzyki. Jeden z maluszkiem , sluchalam bicia jego serca, ale drugi pecherzyk jest pusty za to urosl do tych samych rozmiarow co ten pierwszy. Zastanawia mnie jesli od poczatku ten drugi byl pusty bez dzieciatka, to jak sie to dzieje ze on dalej rosnie ? Lekarka kazala przyjsc za 2 tyg I brac progesteron. Martwie sie, ze nie byla pewna tego , co sie dzieje z.rym drugim pecherzykiem I jak to mozliwe, ze tak urosl
Ide do drugiego lekarza po nowa opinie , ale wizyte.mam dopiero w polowie czerwca. Nie martwie sie tylko dziwie bo od poczatku wiedzialam o jednym. Nie wiem jak sie czuc i co o tym myslec. Czy ktoras z Was miala podobnie?
Hej, niestety ja ci nie pomogę nie miałam tak w żadnej ciąży. Ale będzie dobrze nie martw się. I daj znać co i jak.
 
reklama
Ja w sumie zaczęłam plamic w terminie miesiączki 🤔 i też biore luteine i duphaston. Lekarka nie znalazla źródła plamienia a z bombelkiem jest wszystko dobrze. Mam nadzieję, że u mnie to też taka uroda tylko ☺
A jaki miałaś odcień tego plamienia? I czy było widoczne tylko na papierze czy i na majtkach?
 
Ja też strasznie kicham po gaciach jak tylko zauważę inny kolor na papierze toaletowym niż biały... I już panika płacz itp. Ale prawda jest taka że tam w środku mamy wszytsko tak mocno ukrwione, Ty dodatkowo masz nadżerkę z którą jest zawsze jazda podczas ciąży 🥴🥴🥴 i strasznie Ci współczuję tego stersu, ja co prawda jestem w swojej pierwszej ciąży ale mam za sobą bardzo długą i ciężka drogę... Teraz stram się cieszyć każdym dniem, życzę Ci tego żebys miała nuda ciążę z książkowymi objawami 😁😁
Dziękuję 😘 i też 3 mam kciuki za nas wszystkie 🥰🥰
 
A jaki miałaś odcień tego plamienia? I czy było widoczne tylko na papierze czy i na majtkach?
Mam je nadal od wczoraj, teraz juz jasniejszy kolor. Było brązowe, może nieeleganckie porównanie ale chyba najbardziej trafne, wygląda jak błoto. Było go sporo i nadal jest widoczne na bieliźnie, musze nosić wkładkę.
 
Fajnie ze jednak nie jestem sama w takim wieku 😉 mamusie kiedy pierwsze przygotowania kupowanie wszystkiego. Ja niestety wszystko oddałam bo nie planowaliśmy trzeciego. I musimy wszystko kupić od nowa. Ciuchy dopiero jak poznamy płeć ale wydaje mi się że to będzie syn takie mam przeczucie. Kolejna wizytę mam 28 mają będę wtedy w 10 tygodniu 9+5 dokładniej muszę przed zrobić jeszcze badania z krwi i mocz. Nie mogę się doczekać. Muszę zapytać i badania prenetalne chciałabym mieć takie.
 
reklama
Ja mam 35 lat i to 3 ciąża , mam już syna który za 3 dni kończy 14 lat i córkę 20 miesięcy
Termin porodu na 20.12 ... ale będę miala umawiane cc wiec obstawiam 4-6 grudzień
 
Ostatnia edycja:
Do góry