reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Rany, co za noc, nie przespałam chyba nawet godziny 🙈 Mój mąż tak samo, o 4 wstaliśmy z łóżka 😂 To chyba przez wczorajsze emocje 😁 W ogóle zawsze spałam na brzuchu, a powiem Wam, że jak wczoraj zobaczyłam tego małego ludzika i dotarło do mnie tak dobitnie że tam naprawdę jest, to jakoś miałam opory 🙈 Mimo że wiem, że mu to nie zaszkodzi ale już mi siada na psychę xD

Dobrego dnia Mamuśki! ❤️
 
reklama
To moja trzecia ciaza I w tej najbardziej jestem zmęczona, śpiąca.
Wizytę mam 28 maja o 8:30 nie mogę się doczekać. Muszę zapytać lekarza o skierowanie na badania prenetalne z synem nie byłam z córka byłam I chce iść tym razem.
Obecnie 10 tydzien zaczynamy 9+0
Ciekawe jak mój dzidziuś ile urusl przez ten czas.
Wszystkim zazdroszczę że już jesteście po wizycie.
 

Dobrze słyszę? 😊 tylko te szumy mnie denerwuja bo troche zagluszaja. Dzis srednia tetna wyszla wyzsza niz wczoraj bo nagranie dluzsze a wczoraj tylko z 5 sekund.
Dzis juz wiedzialam gdzie szukac i tak nie uciekalo 😅

Ps. Odtwarza wam sie nagranie prawda? 😅 bo pierwszy raz uczyniłam to co uczyniłam i dalam ze widoczne tylko dla tych co mają link do nagrania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Rumiankowa @niemandin gratuluje udanych wizyt 😍 cudownie czytać takie wieści 🥳

Ja wczoraj zaliczyłam konsultacje u endokrynologa i kardiologa, we wtorek idę na echo serca, na holter muszę jeszcze poczekać bo mają wstrzymany. Zabawne ale po rozmowie z kardiologiem ciśnienie ze 130-145 spadło mi do 120-127 😂 czytałam, że to dobry lekarz ale nie sądziłam, że aż tak 😂😂
 

Dobrze słyszę? 😊 tylko te szumy mnie denerwuja bo troche zagluszaja. Dzis srednia tetna wyszla wyzsza niz wczoraj bo nagranie dluzsze a wczoraj tylko z 5 sekund.
Dzis juz wiedzialam gdzie szukac i tak nie uciekalo 😅

Ps. Odtwarza wam sie nagranie prawda? 😅 bo pierwszy raz uczyniłam to co uczyniłam i dalam ze widoczne tylko dla tych co mają link do nagrania.
Tak to ten cudowny dźwięk ❤️❤️❤️
 
Gratuluję udanych wizyt 😍
A przy okazji u mnie stres od wczoraj .... Byłam u lekarza w środę wszystko dobrze, wczoraj pojechałam do fryzjera a później do ciotki ubrałam jeansy i mnie trochę cisneły. Ale dopiero po jakiś 5 h je zdjęłam ... Od wczoraj mnie brzuch boli nie wiem czy to przez to a jeszcze dzisiaj jak wstałam to miałam delikatne brązowy śluz .... Boję się że zaszkodziłam jakoś dziecku .... A z drugiej strony wmawiam sobie że przecież wszytsko ok było na wizycie a plamienie delikatne może być po cytologii, która była robiona ... jak sądzicie ?
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt 😍
A przy okazji u mnie stres od wczoraj .... Byłam u lekarza w środę wszystko dobrze, wczoraj pojechałam do fryzjera a później do ciotki ubrałam jeansy i mnie trochę cisneły. Ale dopiero po jakiś 5 h je zdjęłam ... Od wczoraj mnie brzuch boli nie wiem czy to przez to a jeszcze dzisiaj jak wstałam to miałam delikatne brązowy śluz .... Boję się że zaszkodziłam jakoś dziecku .... A z drugiej strony wmawiam sobie że przecież wszytsko ok było na wizycie a plamienie delikatne może być po cytologii, która była robiona ... jak sądzicie ?
Słyszałam, że bardzo często po cytologii występują plamienia. Odpoczywaj dzisiaj jak najwiecej i obserwuj sytuację 😊
 
Do góry