reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Chyba detektor w poniedziałek dopiero bedzie 🙄 czekam i czekam.. W poniedziałek bede miala 11+6 wiec licze ze uslysze na stówę 😂
Zobacz załącznik 1123573

Powinnaś usłyszeć, choć ja dziś 11+ 4 czy 5 i słyszałam 2 sekundy I bejbis uciekł. Ja nie wiem ale chyba mi się gdzieś chowa :D

Ja też miałam dzisiaj dziwny sen...
dawno nie miałam snu do tego stopnia przepełnionego erotyką 🤪 nie opiszę bo na samo wspomnienie oblewam się rumieńcem 😳😂
Ja ostatnio ciągle to samo 🤭


Dziś mi się snil jakiś wieczór panieński, nie znałam dziewczyn i bylam jakby z boku ? Nie wiem co tam robił mój 12 letni syn ze mna.. Ale ogólnie wieczór panieński byl grzeczny..
Było informowanie panny młodej że będzie lizać loda :o po czym dostala loda na rożku.
Takie głupoty nie wiem skąd :/
 
reklama
No właśnie nie wiem czy nie pojde najpierw na usg i zobaczę co powie i jak coś to zrobię PAPPA bo mogę od razu po usg zrobić, a w sumie jak dobrze wyjdzie usg to nie wiem czy sens robienia tego PAPPA

Uff, dopiero nadrobiłam Waszą dyskusję. Ja na pewno robię usg + pappa, a jeśli wyjdzie coś źle to chyba od razu amniopunkcję, bo czytałam że jeśli nifty wyjdzie źle to trzeba i tak amniopunkcję wykonać... Oczywiście mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Właśnie po prenatalnych chcemy powiedzieć dalszej rodzinie i znajomym.

Kurczę, ja z ciśnieniem wczoraj w szoku byłam, zawsze max 100/60, a u lekarza 130/80 😱 Wy też zawsze u lekarza macie wyższe? 😁 Albo mój ciśnieniomierz w domu do du...😁

Ja u lekarza miałam prawie 140, a jestem na co dzień niskociśnieniowa 😂 Spojrzał na mnie z niepokojem i zmierzył jeszcze raz, to już było ok. 130 - wytłumaczyłam mu że to z nerwów.
 
Hej:)
Gratuluję wizyt dziewczyny, piękne foteczki dzidziusiów😍

Oby...bede sobie tak wmawiac 😂 zel powinien przyjsc jakos w przyszlym tygodniu pewnie bo dalej wszystko jest z opoznieniem ale przysięgam do wizyty za 9 dni moj detektor tetna lezy schowany w pudelku i nawet go nie tykam bo sie bede nakręcac tylko.

Mam pytanie do was kochane. Uzywam ogolnie 2 oliwek do nawilzania, maslo do ciala albo balsam i wierzcie lub nie moja skora na brzuchu zwlaszcza po bokach jest sucha jak wiór, mam wrazenie ze zaraz sie posypie. Co jest takiego fest nawilzajacego bo smaruje i smaruje a skora ciagle sucha. Zamowilam teraz jakies masło i olejek z migdalow z jakiejs firmy mama bee czy cos. Jak to nie pomoze to kupie cos innego. Co macie do polecenia.

Dziewczyny kupujecie już bądź stosujecie już kremy czy olejki na rozstępy ? Ja właśnie wkraczam w 2 trymestr za raz i chce już coś kupić ale nie wiem który 🤷🏼‍♀️ Może dziewczyny które już były w ciąży i miały styczność coś doradza ?

Ja używalam do smarowania brzuszka to masło z Palmersa, jest super, nawilżające,natłuszczajace i skora po nim jest taka elastyczna ,także na bardzo suchą skórę i sam brzuszek polecam. Ja używam tez do nóg, bo u mnie balsamy nie dają rady;) acha i zapach jest lekko kakaowy ,niektóre dziewczyny może drażnić,ale ja uwielbiam.

Nie było mnie 2 dni na forum, bo piękna pogoda była,co tutaj jest rzadkością ,więc korzystalam😜
Robiłam koleżance sesję brzuszkową w sadzie😍
Załączam zdjęcie z sadu☺ bez brzuszka😋
 

Załączniki

  • 15902322266693640266353083653628.jpg
    15902322266693640266353083653628.jpg
    785,2 KB · Wyświetleń: 69
  • 20200521_142229_HDR~2.jpg
    20200521_142229_HDR~2.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 76
@Akuku a nie znajdujesz juz dwóch? :D cały czas mnie ciekawi czy jedno czy dwa u Ciebie :)

Hej:)
Gratuluję wizyt dziewczyny, piękne foteczki dzidziusiów😍





Ja używalam do smarowania brzuszka to masło z Palmersa, jest super, nawilżające,natłuszczajace i skora po nim jest taka elastyczna ,także na bardzo suchą skórę i sam brzuszek polecam. Ja używam tez do nóg, bo u mnie balsamy nie dają rady;) acha i zapach jest lekko kakaowy ,niektóre dziewczyny może drażnić,ale ja uwielbiam.

Nie było mnie 2 dni na forum, bo piękna pogoda była,co tutaj jest rzadkością ,więc korzystalam😜
Robiłam koleżance sesję brzuszkową w sadzie😍
Załączam zdjęcie z sadu☺ bez brzuszka😋
Ale piekny sad! Piekne miejsce ❤️
 
Hej:)
Gratuluję wizyt dziewczyny, piękne foteczki dzidziusiów[emoji7]





Ja używalam do smarowania brzuszka to masło z Palmersa, jest super, nawilżające,natłuszczajace i skora po nim jest taka elastyczna ,także na bardzo suchą skórę i sam brzuszek polecam. Ja używam tez do nóg, bo u mnie balsamy nie dają rady;) acha i zapach jest lekko kakaowy ,niektóre dziewczyny może drażnić,ale ja uwielbiam.

Nie było mnie 2 dni na forum, bo piękna pogoda była,co tutaj jest rzadkością ,więc korzystalam[emoji12]
Robiłam koleżance sesję brzuszkową w sadzie[emoji7]
Załączam zdjęcie z sadu[emoji5] bez brzuszka[emoji39]
Ależ piękne widoki [emoji3590]
 
Hm mówi że nie zmiescimy się w aucie :p Ale ogólnie to na spokojnie. Czekamy co pokaże usg I wtedy będziemy myśleć.
 
Wyszlam na miasto i pod swetrem kryje odpiety guzik od spodni bo nie dopne 😅 a z racji ze na wasze -3kg to ciązowe co zamowilam w rozmiarze S sa za duze 😂😂😂
 
reklama
Hej:)
Gratuluję wizyt dziewczyny, piękne foteczki dzidziusiów😍





Ja używalam do smarowania brzuszka to masło z Palmersa, jest super, nawilżające,natłuszczajace i skora po nim jest taka elastyczna ,także na bardzo suchą skórę i sam brzuszek polecam. Ja używam tez do nóg, bo u mnie balsamy nie dają rady;) acha i zapach jest lekko kakaowy ,niektóre dziewczyny może drażnić,ale ja uwielbiam.

Nie było mnie 2 dni na forum, bo piękna pogoda była,co tutaj jest rzadkością ,więc korzystalam😜
Robiłam koleżance sesję brzuszkową w sadzie😍
Załączam zdjęcie z sadu☺ bez brzuszka😋
Ale widoki 😍😍😍 gdzie to bo sie zakochalam chyba
 
Do góry