reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej:)
Gratuluję wizyt dziewczyny, piękne foteczki dzidziusiów😍





Ja używalam do smarowania brzuszka to masło z Palmersa, jest super, nawilżające,natłuszczajace i skora po nim jest taka elastyczna ,także na bardzo suchą skórę i sam brzuszek polecam. Ja używam tez do nóg, bo u mnie balsamy nie dają rady;) acha i zapach jest lekko kakaowy ,niektóre dziewczyny może drażnić,ale ja uwielbiam.

Nie było mnie 2 dni na forum, bo piękna pogoda była,co tutaj jest rzadkością ,więc korzystalam😜
Robiłam koleżance sesję brzuszkową w sadzie😍
Załączam zdjęcie z sadu☺ bez brzuszka😋
Piękny widok 😍❤️
 
reklama
No coś Ty kochana, ja też mam wizytę dopiero 10.06 już Ci pisałam że my idziemy w miarę podobnie. Zostań:-)
Gratuluje udanych wizyt :) ja kolejną mam dopiero 5 czerwca i myślę, że do tego czasu usuwam się z forum [emoji14] jestem daaleko w tyle za Wami, wszystkie piszecie o detektorach, tętnach, macie już prenatalne a ja w sumie dopiero w czerwcu zobacze czy jest wszystko ok i pewnie wtedy umówie się na te pozostałe badania. Dlatego też może mnie wszystko frustruje czy u mnie jest ok :) 3majcie się cieplutko :*
 
Dzięki dziewczyny:) to prawda, jest pięknie, teraz wszystkie sady kwitną,więc po prostu bajka 😍 @Piernik98 napiszę Ci na priv gdzie to jest ;) jak już będziemy na prywatnym,będzie swobodniej coś wrzucać i pisać.

@Dolvit weź zostań, nie jesteś aż tak w tyle,dużo dziewczyn ma termin na koniec grudnia, ja też nie mam detektora i zazdroszczę dziewczynom jak sobie mogą posłuchać, więc nie jesteś sama.
 
Calyczas czuje jakby po trochu wyplywal mi z pochwy sluz, ostatnio jest go duzo i ciagle czuje mokrosc ale czy to napewno jest w porzadku ze czuje jak on calyczas tak wycieka po trochu? Musze wkladki nosic bo az tyle go jest
 
Byle więcej takich fajnych wieści podczas wizyt 😍 w czwartek mam tym razem usg w 10t3d. Mam stracha ze coś będzie nie tak. Plecy i brzuch bolą mnie nawet na wycieczce do biedronki.
A sam początek ciąży był straszny. W 4 tyg po 2 betach trafiłam do szpitala z powodu bólu brzucha i pleców.. Młoda pani doktor podczas badania powiadomiła mnie ze ciąża jest pozamaciczna i koniec kropka i będą mnie ciąć.
Dzień później badała mnie inna pani doktor i kazała mi się modlić bo dla niej jest to ciąża wewnątrzmaciczna bo coś tam zobaczyła. I wymodliłam. A miesiąc wcześniej biochemiczna. Boję się cieszyć z ciąży.
Każda z nas, która jest po przejściach ma obawy czy tym razem wszystko będzie ok. Ja też. Ale musimy myśleć pozytywnie bo na wczesnym etapie i tak nie mamy zbyt dużego wpływu na to co się dzieje z naszymi maleństwami.

Hej:)
Gratuluję wizyt dziewczyny, piękne foteczki dzidziusiów😍

Ja używalam do smarowania brzuszka to masło z Palmersa, jest super, nawilżające,natłuszczajace i skora po nim jest taka elastyczna ,także na bardzo suchą skórę i sam brzuszek polecam. Ja używam tez do nóg, bo u mnie balsamy nie dają rady;) acha i zapach jest lekko kakaowy ,niektóre dziewczyny może drażnić,ale ja uwielbiam.

Nie było mnie 2 dni na forum, bo piękna pogoda była,co tutaj jest rzadkością ,więc korzystalam😜
Robiłam koleżance sesję brzuszkową w sadzie😍
Załączam zdjęcie z sadu☺ bez brzuszka😋
O jaaa, ale tam jest pięknie 😍
 
Dziewczyny na wkładce zauważyłam leko beżowawy śluz... co robić? Jechać na SOR ?
Cała się trzęse...
 
Mam jeszcze na NFZ 26 maja, ale postanowiłam wtedy zrobić tylko krew. Nie chce co 10dn robić sobie usg ;p a nie ukrywam, że czytanie tych wszystkich Waszych postów wzbudza pewną zazdrość i potęguje zniecierpliwienie :p więc póki co dla mojego spokoju psychicznego się stąd wycofuje :p odezwe się w czerwcu jak będzie wszystko ok :) U mnie póki co 8+2 :)
Jak ja Cię doskonale rozumiem, u mnie obecnie 9+0, kolejną wizytę mam dopiero 02.06, prenatalne 17.06 i też chodzę jak na szpilkach. Wracaj do nas z dobrymi wieściami :)
 
reklama
Calyczas czuje jakby po trochu wyplywal mi z pochwy sluz, ostatnio jest go duzo i ciagle czuje mokrosc ale czy to napewno jest w porzadku ze czuje jak on calyczas tak wycieka po trochu? Musze wkladki nosic bo az tyle go jest
Moim zdaniem jeśli jest biała lub leciutko żółtawa to jest wszystko ok, ja też tak mam, z tego co pamiętam to w drugim trymestrze też może się pojawić więcej wydzieliny
 
Do góry