reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jestem na izbie przyjęć... nie wiem kiedy ktoś mi zrobi jakieś badania... są niemili , chyba przez to że jest sobota... wrrr...

Niestety nie mam dobrych wspomnień z SOR :( Rozumiem, że ci ludzie mają masę pracy, ale nie zawsze jest możliwość zgłosić się gdzie indziej, tym bardziej że plamienie w ciąży to wg mnie zagrożenie życia, maleństwa oczywiście. Trzymam kciuki i czekam na dobre informacje ❤️
 
Ja mam najczęściej żółty, ale to raczej przez luteinę. Nieraz jak za wcześnie wypłynie to jest lekko beżowe, ale to wiem, że to po tym.
 
Ooo super 😋 my dziś pizzce zamówiliśmy na obiad, zjadłam 2 kawałki a ciężko mi do tej pory i nie dobrze teraz strasznie :/ :( miały już mijać te mdłości a teraz widzę ze na noc się nasilają 😭
U mnie mdlosci tez dalej sie pojawiaja ale zdecydowanie mniejsze. Rano mialam troche ale pozniej jak zobaczylam na spacerze psią kupe na chodzniku to nie wiem czemu zaczelam miec odruchy wymiotne i z kilkanascie minut nie moglam ich zachamowac 😂😂😂 nawet jej czuc nie bylo a sam widok mnie tak obrzydzil 🤣 w ogole tak mi sie wech wyczulił ze perfumy od razu powoduja bok glowy 😒
 
A ja byłam dzisiaj w pracy [emoji16]
Pomimo L4 pojechałam pomóc [emoji3590] bo kolejne etapy odmrazania gospodarki zahaczyły moje miejsce pracy.
I jak dobrze było wyjść do ludzi [emoji16]
I się oczywiście rozeszło u mnie w firmie, ze jestem w ciąży i wszyscy mu gratulowali [emoji7][emoji3059]

Byłam dwie godzinki i jutro też idę [emoji4]
 
A ja byłam dzisiaj w pracy [emoji16]
Pomimo L4 pojechałam pomóc [emoji3590] bo kolejne etapy odmrazania gospodarki zahaczyły moje miejsce pracy.
I jak dobrze było wyjść do ludzi [emoji16]
I się oczywiście rozeszło u mnie w firmie, ze jestem w ciąży i wszyscy mu gratulowali [emoji7][emoji3059]

Byłam dwie godzinki i jutro też idę [emoji4]

Ja bym bardzo chciała wrócić do pracy, ale u mnie w domu wielki sprzeciw...Mąż i rodzice każą mi siedzieć w domu 🙈 Fakt, że praca mnie bardzo czasem wyprowadza z rownowagi i stresuje, ale z drugiej strony mam tak świetnych ludzi i rzadko spotykaną atmosferę, że cholernie mi się tęskni :( Poza tym brakuje mi kontaktu z ludźmi. Lekarz powiedział, że po prenatalnych będziemy myśleć i jeśli wszystko będzie ok, to daje zielone światło. A ja mam w domu bunt :/
 
Piernik ale smaka robisz 😋 Mnie tez dzis na owoce wzielo, jak lezaly w domu truskawki, kiwi, banany, ananas, pomarancze nikt tego nie chcial tknac, jak zrobilam wielka miche salatki owocowej to zaraz zniknelo 😂

U mnie sucho praktycznie caly czas i pamietam, ze w pierwszej ciazy tak samo, prawie w ogole nie mialam zadnego sluzu.

Blaankaa trzymam kciuki ✊😘 daj znac co i jak, chociaz mysle ze nic groznego 😊
 
reklama
I bedzie tak calyczas? 😱
A któż to wie :) nie pamiętam, żebym tak miała w poprzedniej ciąży..

@Blaankaa trzymam kciuki, żeby wszystko było ok ✊ beżowy sluz to chyba nic groźnego ale jeśli to Cię uspokoi to dobrze, że pojechałaś. Ludzmi w szpitalu a raczej ich złym chumorem wcale się nie przejmuj. Myślami jestem z Tobą i czekam na informacje od Ciebie 😗
 
Do góry