reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dobra dziewczyny.
Jestem w szpitalu, warunek wykonania przez lekarzy badania był taki, że muszę się zgodzić na hospitalizację... nie miałam innego wyjścia jakbym się nie zgodziła to nie wykonali by mi badania. I nie miałabym gdzie dziś tego zrobić, a plamienie znów się pojawiło.

Nie znaleźli przyczyny plamien, ale będę brała luteinę.

Jeżeli chodzi o mojego żelka to ma 2,5 cm i puściła mi serduszko [emoji173]

Poprosiłam ta Panią Doktor o to czy skoro muszę tu zostać to może zrobić mi te badania co zlecił mi ginekolog, typu toxo, ig itp itd.
Powiedziała, że noo niech mi będzie [emoji16]

Dziękuję Wam kochane za kciuki [emoji173] czułam je jak czekałam na badania. Cała się trzęslam.

Ale ogólnie powiedziała, że żadnych plamien nie wolno bagatelizować.
 
reklama
Ja bym bardzo chciała wrócić do pracy, ale u mnie w domu wielki sprzeciw...Mąż i rodzice każą mi siedzieć w domu [emoji85] Fakt, że praca mnie bardzo czasem wyprowadza z rownowagi i stresuje, ale z drugiej strony mam tak świetnych ludzi i rzadko spotykaną atmosferę, że cholernie mi się tęskni :( Poza tym brakuje mi kontaktu z ludźmi. Lekarz powiedział, że po prenatalnych będziemy myśleć i jeśli wszystko będzie ok, to daje zielone światło. A ja mam w domu bunt :/
Ja nie wracam. Ale obiecałam, że jeżeli bardzo będą potrzebować pomocy to mogą na mnie liczyć jeśli tylko wszystko będzie ok [emoji7]
 
Super [emoji7] jesteś teraz w najlepszym możliwym miejscu. Przynajmniej już się nie będziesz stresować. Życzę Ci spokojnej nocy [emoji3590]
Dobra dziewczyny.
Jestem w szpitalu, warunek wykonania przez lekarzy badania był taki, że muszę się zgodzić na hospitalizację... nie miałam innego wyjścia jakbym się nie zgodziła to nie wykonali by mi badania. I nie miałabym gdzie dziś tego zrobić, a plamienie znów się pojawiło.

Nie znaleźli przyczyny plamien, ale będę brała luteinę.

Jeżeli chodzi o mojego żelka to ma 2,5 cm i puściła mi serduszko [emoji173]

Poprosiłam ta Panią Doktor o to czy skoro muszę tu zostać to może zrobić mi te badania co zlecił mi ginekolog, typu toxo, ig itp itd.
Powiedziała, że noo niech mi będzie [emoji16]

Dziękuję Wam kochane za kciuki [emoji173] czułam je jak czekałam na badania. Cała się trzęslam.

Ale ogólnie powiedziała, że żadnych plamien nie wolno bagatelizować.
 
U mnie mdlosci tez dalej sie pojawiaja ale zdecydowanie mniejsze. Rano mialam troche ale pozniej jak zobaczylam na spacerze psią kupe na chodzniku to nie wiem czemu zaczelam miec odruchy wymiotne i z kilkanascie minut nie moglam ich zachamowac 😂😂😂 nawet jej czuc nie bylo a sam widok mnie tak obrzydzil 🤣 w ogole tak mi sie wech wyczulił ze perfumy od razu powoduja bok glowy 😒

Mnie potrafi zemdlic jak tylko o czymś pomyślę:/ ostatnio na fb widzialam banana polanego Nutella i aż mi to w gardle stanęło

Mam najlepszą przyjaciółkę na świecie :*
Jest na diecie i dziś dla mnie zrobila I przywiozła sushi :*
Na drugim zdj malo bo zjadłam haha
 

Załączniki

  • 20200523_210510.jpg
    20200523_210510.jpg
    894 KB · Wyświetleń: 46
  • 20200523_210434.jpg
    20200523_210434.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 50
Dobra dziewczyny.
Jestem w szpitalu, warunek wykonania przez lekarzy badania był taki, że muszę się zgodzić na hospitalizację... nie miałam innego wyjścia jakbym się nie zgodziła to nie wykonali by mi badania. I nie miałabym gdzie dziś tego zrobić, a plamienie znów się pojawiło.

Nie znaleźli przyczyny plamien, ale będę brała luteinę.

Jeżeli chodzi o mojego żelka to ma 2,5 cm i puściła mi serduszko [emoji173]

Poprosiłam ta Panią Doktor o to czy skoro muszę tu zostać to może zrobić mi te badania co zlecił mi ginekolog, typu toxo, ig itp itd.
Powiedziała, że noo niech mi będzie [emoji16]

Dziękuję Wam kochane za kciuki [emoji173] czułam je jak czekałam na badania. Cała się trzęslam.

Ale ogólnie powiedziała, że żadnych plamien nie wolno bagatelizować.
Super! Bardzo się ciszę, ze wszystko dobrze ❤️ odpoczywaj teraz :)
 
Ma któraś z Was może bujany fotel? :)
Cos w takim stylu?
Brakuje nam fotela w salonie i tak sie zastanawiam czy nie isc w bujany.. Przydałby się do dziecka w sumie
Screenshot_20200523-224650.jpg
 
Ja mam taki fajny bo się buja, ale stoi w miejscu wiec nie niszczy podłogi i nie zjeżdża pod wpływem bujanie na boki.
Ma rozkładane plecy i można się z dzieckiem zdrzemnąć. :D polecam
 

Załączniki

  • Screenshot_20200523-215539_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200523-215539_Samsung Internet.jpg
    66 KB · Wyświetleń: 89
Mnie potrafi zemdlic jak tylko o czymś pomyślę:/ ostatnio na fb widzialam banana polanego Nutella i aż mi to w gardle stanęło

Mam najlepszą przyjaciółkę na świecie :*
Jest na diecie i dziś dla mnie zrobila I przywiozła sushi :*
Na drugim zdj malo bo zjadłam haha
Ja mam taka panienke co bardzo lubi robic sushi, ale nie lubi go jesc, kocham ja za to 😘😂 Lepi tez pierogi, ale te wyjada w kazdych ilosciach 😋
IMG_20200520_223638.jpg
 
Ja mam taka panienke co bardzo lubi robic sushi, ale nie lubi go jesc, kocham ja za to 😘😂 Lepi tez pierogi, ale te wyjada w kazdych ilosciach 😋
Zobacz załącznik 1123856

Serio ? Ile ona ma lat ? Chyba muszę swoją corcie nauczyć :D
U mnie jak się wszyscy zabiorą za pierogi to nie nadążam sprawdzać czy wszystkie dobrze polepione. Choc naprawdę coraz lepiej im idzie.
Ja myślałam że sushi się dość trudno robi, tzn jakoś tego zawijania się boje.. Ale to chyba na zasadzie strach ma wielkie oczy bo ja ogólnie lubię gotować I nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych:D
 
reklama
Do góry