reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Łeb mi rozsadza, jeszcze nie zasnęłam...

Teraz to już chyba i z głodu, i że stresu...od wczorajszego obiadu nic nie zjadłam A kolacji mi już nie pozwolili [emoji2955][emoji52] z racji porannej krwi.
O kurczę...to nie dobrze [emoji45]
Mam nadzieję, ze w końcu zasnęłaś [emoji3590]
 
reklama
Dobra dziewczyny.
Jestem w szpitalu, warunek wykonania przez lekarzy badania był taki, że muszę się zgodzić na hospitalizację... nie miałam innego wyjścia jakbym się nie zgodziła to nie wykonali by mi badania. I nie miałabym gdzie dziś tego zrobić, a plamienie znów się pojawiło.

Nie znaleźli przyczyny plamien, ale będę brała luteinę.

Jeżeli chodzi o mojego żelka to ma 2,5 cm i puściła mi serduszko [emoji173]

Poprosiłam ta Panią Doktor o to czy skoro muszę tu zostać to może zrobić mi te badania co zlecił mi ginekolog, typu toxo, ig itp itd.
Powiedziała, że noo niech mi będzie [emoji16]

Dziękuję Wam kochane za kciuki [emoji173] czułam je jak czekałam na badania. Cała się trzęslam.

Ale ogólnie powiedziała, że żadnych plamien nie wolno bagatelizować.
Aha czyli miałaś jednak plamienie kurczę to dobrze ze do szpitala pojechałaś. Super, ze się udało i wszystko wporzadeczku 😘 najważniejsze, ze malenstwo rośnie ❤️🥰 dużo zdrówka !!!
 
Dzień dobry.
@Blaankaa jak dobrze że pojechałaś sprawdzić i wszystko jest okej :) trzymam kciuki żeby plamien już nie było, luteina powinna sobie z nimi dać radę, a ty odpoczywaj :)
@EvilDesiree to miłe bardzo jak wszyscy gratulują w pracy :) i podziwiam że chodzisz pomagać :)
@aninek ależ ta Twoja blondyneczka urocza! :) Fajny mały pomocnik :)
Ja się troszkę wystraszyłam bo wzięłam wczoraj te krople przeciwwymiotne (smakują mentolem i alkoholem okropne!) pomogły na mdłości aż tak że w nocy ich nawet nie miałam i się zmartwiłam czy one aby nie za mocne i coś dzidzi się nie stało :( wiem że wzięłam ledwo 1/4 dawki dziennej przepisanej przez lekarza ale jakoś jak ktoś wymiotuje codziennie a potem wieczór i noc spokojna to aż się boi. Muszę głowie uspokoić i pamiętać żeby jutro umówić sobie to USG prenatalne bo mi kurcze wszystkie terminy pozajmują! :)
 
Ja mam taka panienke co bardzo lubi robic sushi, ale nie lubi go jesc, kocham ja za to 😘😂 Lepi tez pierogi, ale te wyjada w kazdych ilosciach 😋
Zobacz załącznik 1123856
Jaka sliczna blondyneczka 😍 mi sie zawsze mała blondi marzyła ale chyba nici z tego 😂 ja ciemne wlosy, niebieskie oczy, porcelanowa karnacja a facet ciemne wlosy, ciemne oczy i ciemniejsza karnacja...z tego chyba malej blondi nie bedzie 😂😂😂 cjociaz geny lubia platac figle...no ale dziadkowie też ciemne wlosy wszyscy wiec i tak lipa 😅
 
A mnie męczy od początku ciąży zapalenie dróg moczowych. Ciągle mam azotyny w moczu. W 6 tyg. musiałam brać antybiotyk, w 9 tyg. brałam antybiotyki i dzisiaj 13 tydzień i zrobiłam badanie i znowu są. I pewnie też będzie antybiotyk. Masakra.
 
reklama
Super fotel myślałam o takim ale do pokoju dziecka właśnie 🥰
Tez wlasnie chciałam najpierw do dziecięcego :) ale okazało sie jak przyszli znajomi, ze brakuje miejsca wygodnego, bo krzesla ze stołu takie sztywne :D przynieśliśmy z balkonu ratanowy fotel i nie mamy chęci go wyniesc znowu 😂 i dlatego tak sie teraz waham :D
 
Do góry