reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jejku dziewczyny ja Wam współczuję tych wymiotów... ja zarówno w dwóch poprzednich ciążach jak i tej żadnych mdłości, złego samopoczucia fizycznego, za to apetyt mega ! 😁 I w sumie dobrze, bo jak tu pracować jak człowiek się źle czuje ..i jak w ogóle funkcjonować ??
Mam nadzieję, ze tak jak poprzednio pociągnę w pracy do samego końca mianowicie do listopada.😁taki mam zacny plan.
Dzięki, współczucie wskazane haha 😁 ja niestety każdą ciążę tak przechodzę, ta jest trzecią i chyba najgorsza :/ pracować się nie da , jestem na L4, funkcjonować się nie da, dzięki Bogu mąż w domu na pracy zdalnej, bo ja głównie leżę w łóżku i tulam miskę ;) także jeśli ktoś chce i może to niech pracuje, byle tylko wsłuchać się w organizm i jak mówi dość to przerwać pracę. Apetytu szczerze zazdroszczę ;)
 
reklama
Dzień dobry dziewczęta :) czytam Was regularnie ale nie mam siły nawet z łóżka wstać :( wymiotuje od rana do wieczora, a najgorsze że to nawet ulgi nie daje tylko od razu mdłości wracają. Na wadze -3kg a ja dopiero mam 9t5d. Wczoraj z bezsilności już się wieczorem popłakałam. Mąż poratował i znalazł jakieś elektrolity co dzieci przyjmowały przy biegunce i posadził i kazał wypić zagryzajac suchą bułką. Słuchajcie konsumowalam ta 'kolacje' chyba 20minut... Ale weszło a potem że zmęczenia zasnęłam. Dzisiaj od rana znowu wymioty a miałam takie plany na dzień dziecka :( mąż powiedział że nigdzie nie jedziemy bo nie dam rady j nawet wolnego w pracy nie wziął. Eh. Pije teraz szklankę koli może pomoże na tyle żeby pojechać gdzieś na obiad z chłopcami i do sklepu z zabawkami. Co ja chu***y stan ta ciąża :(
Ja już jeżdżę z adapterem, bo inaczej pas jak dotykał mi chociaż lekko brzucha to od razu mi się cofało. A adapter go trzyma na biodrach i jest lepiej.
Trzymam kciuki za zdrówko Olusia.
Która to flaminga dawała chrześniakowi? Daj znać jak reakcja :) moi do dzisiaj kochają wszelkie pluszaki ;) a już byki są 6 i 8 lat 😁
Dobra. Wezmę się w garść i pojadę z chłopakami. Woreczki na rzyganko do torebki, adapter na miejsce kierowcy i heja. A może coś dla dzidziola kupię ;) bez męża jadę to nie będzie jęczał że za wcześnie ;)
Strasznje Ci wspolczuje tych wymiotow. Mnie mdlilo 24 na dobre tak ze myslalam ze zwymiotuje 2 l na raz:/
Pomogly mi mrozone maliny, jezyny, borowki. Jak mnie mdlilo to bralam jedna badz dwie mrozone maliny do ust i jadlam bardzo pomalu. P.o. mrozonych owocach ale tylko tych czulam sie o.niebo lepiej. Drugi sposob to gryzienie lisci curry jesli masz okazje zamowic swieze. Ich posmak zabijal mdlosci.
Nie pij coli to jest mega niezdrowa. Dasz rade. Zobaczysz ze po mrozonych owocach bedzie Ci o wiele wiele lepiej. Ja tak przetrwalam!
 
Strasznje Ci wspolczuje tych wymiotow. Mnie mdlilo 24 na dobre tak ze myslalam ze zwymiotuje 2 l na raz:/
Pomogly mi mrozone maliny, jezyny, borowki. Jak mnie mdlilo to bralam jedna badz dwie mrozone maliny do ust i jadlam bardzo pomalu. P.o. mrozonych owocach ale tylko tych czulam sie o.niebo lepiej. Drugi sposob to gryzienie lisci curry jesli masz okazje zamowic swieze. Ich posmak zabijal mdlosci.
Nie pij coli to jest mega niezdrowa. Dasz rade!! Zobaczysz ze po mrozonych owocach bedzie Ci o wiele wiele lepiej. Ja tak przetrwalam!
 
Czesć dziewczyny :) powodzenia na dzisiejszych wizytach :)

@MagdaaM93 mnie też niestety czeka kanałowe :( W ogóle w niedzielę wypadła mi plomba z 7, w pon udało mi się umówić wizytę u stomatologa w Dabrowie właśnie - założył opatrunek i powiedział, że ząb do kanalowego...tak w ogóle na tą srodę mam umówioną do niego godzinna wizytę bo dolna 6i7 wymaga wymiany plomb.
Te moje zęby to jakas masakra...używam szczoteczki sonicznej, nitkuje, płukam a i tak co chwilę coś do zrobienia jest :(
 
Cześć!
Można dołączyć?
Mam termin na 19 grudnia, to moje pierwsze dziecko, sama mam 30 lat :)

Na razie wszystko jest dobrze. Miałam kilka razy paskudne mdłości, bolą mnie piersi i bywam zmęczona i śpiąca.
Czekam teraz na wizytę z prenatalnymi, mam 8 czerwca czyli za niecały już tydzień. Zastanawiam się czy pójść wcześniej do swojego ginekologa bo znajoma miała koszmarną sytuację, na prenatalnych dowiedziała się, że serduszko przestało bić. Nie dość, że taka wiadomość to jeszcze zdążyli ją skasować 650zł za tę przyjemność.

Pobieżnie prześledziłam wątek ale ponad tysiąca stron mimo l4 nie dam rady przeczytać od deski do deski ;)
 
Cześć!
Można dołączyć?
Mam termin na 19 grudnia, to moje pierwsze dziecko, sama mam 30 lat :)

Na razie wszystko jest dobrze. Miałam kilka razy paskudne mdłości, bolą mnie piersi i bywam zmęczona i śpiąca.
Czekam teraz na wizytę z prenatalnymi, mam 8 czerwca czyli za niecały już tydzień. Zastanawiam się czy pójść wcześniej do swojego ginekologa bo znajoma miała koszmarną sytuację, na prenatalnych dowiedziała się, że serduszko przestało bić. Nie dość, że taka wiadomość to jeszcze zdążyli ją skasować 650zł za tę przyjemność.

Pobieżnie prześledziłam wątek ale ponad tysiąca stron mimo l4 nie dam rady przeczytać od deski do deski ;)
Witamy wśród grudniówek i życzymy nudnej książkowej ciąży ;)
A co do złych wieści na płatnych prenatalnych, właśnie się nad tym zastanawiałam ostatnio... Jak to rozwiązać, zagadam z moim lekarzem w czwartek na telewizycie. Może się zgodzi przyjąć mnie przed prenatalnymi.
 
reklama
Czesć dziewczyny :) powodzenia na dzisiejszych wizytach :)

@MagdaaM93 mnie też niestety czeka kanałowe :( W ogóle w niedzielę wypadła mi plomba z 7, w pon udało mi się umówić wizytę u stomatologa w Dabrowie właśnie - założył opatrunek i powiedział, że ząb do kanalowego...tak w ogóle na tą srodę mam umówioną do niego godzinna wizytę bo dolna 6i7 wymaga wymiany plomb.
Te moje zęby to jakas masakra...używam szczoteczki sonicznej, nitkuje, płukam a i tak co chwilę coś do zrobienia jest :(
Mi plomba wypadła z 6 😅 a gdzie chodzisz do dentysty? Ja chodzę na legionów polskich do araba nigdy nie mogę zapamiętać nazwiska Munir chyba o ile dobrze pamiętam, leczył mojej mamie zęby w ciąży więc mam do niego zaufanie.
 
Do góry