reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ale sesja zaraz się kończy a do grudnia tyyyyle czasu :D

A tak całkiem serio - ja mogę to na siebie wziąć ale parę tygodni też będę znikać bo mam sporo urlopu do wykorzystania więc dobrze byłoby żeby druga moderatorka też była względnie dyspozycyjna ;)
Bo do moderacji to chyba najmniej wiedzy merytorycznej o macierzyństwie a bardziej takie organizacyjne sprawy? jakieś techniczne porządkowanie wątku?
Widzicie, ja nic nie wiem :d


Też myślę że wiedza o macierzyństwie do moderowania nie jest potrzebna. Na pewno któraś dziewczyna będzie bardziej dyspozycyjny niż ja :D jak mi m do pracy wróci A dzieci do szkoly to ja ledwo na zakrętach wyrabiam :D
No i mam termin na 7.12 A zdarzały mi się porody 2 tyg przed terminem wiec już w listopadzie moge urodzić I myślę że wtedy ciężko byłoby mi moderować. Druga sprawa że ja naprawdę nie wiem co taki moderator robi :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wgl mysle ze moderatorki powinny mieć termin na koniec grudnia, bo jak moderować z noworodkiem ? Chyba że to nie jest dużo roboty
O to to 😁 w sumie to przypomniałaś mi o tym, że po porodzie z synem zniknelam z forum na jakieś 2 czy 3 miesiace bo nie miałam kompletnie czasu na forum..
 
Śliczny maluszek, gratuluję [emoji177]
Hej. Ja tylko na chwilke. Wiem ze niektore osoby pamietaly ze mam prenatalne i pewnie czekają na wieści. Duma mnie rozpiera i tryskam dzis pozytywna energia po badaniu wiec chce to pokazac calemu swiatu [emoji4] płeć nieznana bo sie nie pokazaliśmy [emoji28] straszny wiercioch ogólnie. Ryzyko takie jak na zdj [emoji4] 2 w tabelce to skorygowane. Cale 6.6 cm szczescia. Także u nas dobrze gdyby coś. Buziaki [emoji173]
 
reklama
Do góry