reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Tylko z tego co wiem to takie typowo dostawne ma specjalne pasy, którymi przypina się łóżeczko do łóżka, żeby się nie odsunęło i dziecko nie spadło a tamto najwyżej samemu trzeba by przypiąć czymś.
Ja myślałam też o tym,przyda się gdzieś też na jakiś wupadzik.
Tylko z tego co wiem to takie typowo dostawne ma specjalne pasy, którymi przypina się łóżeczko do łóżka, żeby się nie odsunęło i dziecko nie spadło a tamto najwyżej samemu trzeba by przypiąć czymś.
Ja myślałam też o tym,przyda się też w podróż.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200621-150345.png
    Screenshot_20200621-150345.png
    312,6 KB · Wyświetleń: 48
  • Screenshot_20200621-150342.png
    Screenshot_20200621-150342.png
    268,1 KB · Wyświetleń: 47
No tez widzialam to lozeczko i w sumie zastanawialam sie czy dostawka wtedy jest potrzebna bo tam jest nawet napisane ze moze to lozeczko sluzyc jako dostawka....wiec byloby takie 2w1?
Ja mam w planach mieć oddzielny pokoj z łóżeczkiem i przez dzien bąbella dawac tam na drzemki a na nocki tylko do dostawki :)
Ja też dostawne tylko nie wiem czy z tych turystycznych czy zwykłych .To łóżeczko na zdjęciu super!!!będzie służyło na dłuższy okres.https://novamed.pl/lozeczko-dostawne-chicco-next2me-dream-0m
Mega mi sie podoba to chicco ale cena troche duza wedlug mnie jak na dostawkę na kilka miesięcy :) bardziej skłaniam sie ku lionelo theo :)

 
Ja mam w planach mieć oddzielny pokoj z łóżeczkiem i przez dzien bąbella dawac tam na drzemki a na nocki tylko do dostawki :)

Mega mi sie podoba to chicco ale cena troche duza wedlug mnie jak na dostawkę na kilka miesięcy :) bardziej skłaniam sie ku lionelo theo :)

Tak,ja też z tych bym kupila, tamtej firmy to trochę za drogie,tak jak mowisz na parę mc
 
A ja trochę inne pytanie mam, niekoniecznie do pierworódek - macie do polecenia jakieś łóżka piętrowe? Najchętniej 3osobowe od razu, żeby przy kolejnym nie trzeba było wymieniać 😂 póki dzieciaki małe chciałabym, żeby miały wspólną sypialnię 😉 tylko na start zdemontowałabym drabinkę, bo moja młoda to mały szaleniec, od razu by się próbowała wspinać 😅
 
reklama
Jakie kupowałyście łóżeczka na początku? 90 czy 120cm?
Moja mama wlasnie wczoraj odebrała dostawkę. Wybralismy tą. Pozniej jak juz bedzie dzidzia za duża to normalne łóżeczko u nas w sypialni 😊
I tak dostawka ma specjalne pasy.
 

Załączniki

  • Lozeczko-dostawne-Kinderkraft-NESTE-turystyczne.jpeg
    Lozeczko-dostawne-Kinderkraft-NESTE-turystyczne.jpeg
    297,1 KB · Wyświetleń: 72
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry